Widok

Gdzie kupić działkę.

Witam,
Rozważam zakup domu, bądź właśnie działki i budowanie domu głównie we własnym zakresie.
Sam Gdańsk odpada ze względu na ceny. Więc rozważam okolice, czyli Banino itp. bądź z drugiej strony miasta, Wiślinka, Cedry.
Ceny podobne, na duży plus jest czas dojazdu do miasta z drugiej "lokalizacji".

Lecz interesuje mnie to czy tereny przy Wiśle jak i żuławy mają problem z wodą? Czyli wybijanie wody, jakie jest zagrożenie w przypadku powodzi itp?
Bądź może ktoś zna inne wady/zalety tych że lokalizacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może Straszyn ? Tam hmmm. Za lasem powstaje dość fajne osiedle domków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

woda to pikuś
-rafineria i oczyszczalnia wschod -kierunek wiatru na wislinke,z drugiej fosfogipsy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Posadź pupsko w auto i jeździj aż znajdziesz s w o j e miejsce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

w zyciu Wislinka - tereny zalewowy plus rafineria fosfogipsy itp
Banino z kolei tez minusy - samoloty nad glowami, korki

Dlatego te miejsca sa tansze...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odświeżę wątek bo akurat jestem zainteresowana kupnem działki w okolicy miejscowości Wiślinka/Cedry. Wiślinka odpada z oczywistych względów, ale co z Cedrami lub okoliczne wsie (Bogatka, Koszwały). Zależy mi na bliskiej odległości do szkoły podstawowej i na w miarę dobrych połączeniach oraz czy nie występuje podstawowy problem zalań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wydaje mi sie aby forum bylo dobrym zrodlem informacji. Pojedz do Bogatki, Cedr - zapytaj miejscowych. Lepszej informacji nie znajdziesz. Masz samochod ? To za 2 ..3 h bedziesz miec odpowiedz z pierwszego, wiarygodnego zrodla.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

OSIEDLOWA II MIESZKANIA CITY HOUSE (27 odpowiedzi)

Hej. Widzieliście nowa ofertę City House pod nazwa Osiedlowa II mieszkania? Ale zrobili w bambuko...

Domy w okolicy Trójmiasta - Wymiana doświadczeń (23 odpowiedzi)

Dzień dobry wszystkim. Chciałbym poruszyć temat oferty domów w okolicach trójmiasta. Wspólnie z...

Frankowicze (7 odpowiedzi)

Witam, czy jest na forum osoba ,która w sądzie walczyła z bankiem w sprawie kredytu frankowego?...

do góry