Widok

Gdzie kupić działkę.

Witam,
Rozważam zakup domu, bądź właśnie działki i budowanie domu głównie we własnym zakresie.
Sam Gdańsk odpada ze względu na ceny. Więc rozważam okolice, czyli Banino itp. bądź z drugiej strony miasta, Wiślinka, Cedry.
Ceny podobne, na duży plus jest czas dojazdu do miasta z drugiej "lokalizacji".

Lecz interesuje mnie to czy tereny przy Wiśle jak i żuławy mają problem z wodą? Czyli wybijanie wody, jakie jest zagrożenie w przypadku powodzi itp?
Bądź może ktoś zna inne wady/zalety tych że lokalizacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może Straszyn ? Tam hmmm. Za lasem powstaje dość fajne osiedle domków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

woda to pikuś
-rafineria i oczyszczalnia wschod -kierunek wiatru na wislinke,z drugiej fosfogipsy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Posadź pupsko w auto i jeździj aż znajdziesz s w o j e miejsce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

w zyciu Wislinka - tereny zalewowy plus rafineria fosfogipsy itp
Banino z kolei tez minusy - samoloty nad glowami, korki

Dlatego te miejsca sa tansze...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odświeżę wątek bo akurat jestem zainteresowana kupnem działki w okolicy miejscowości Wiślinka/Cedry. Wiślinka odpada z oczywistych względów, ale co z Cedrami lub okoliczne wsie (Bogatka, Koszwały). Zależy mi na bliskiej odległości do szkoły podstawowej i na w miarę dobrych połączeniach oraz czy nie występuje podstawowy problem zalań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wydaje mi sie aby forum bylo dobrym zrodlem informacji. Pojedz do Bogatki, Cedr - zapytaj miejscowych. Lepszej informacji nie znajdziesz. Masz samochod ? To za 2 ..3 h bedziesz miec odpowiedz z pierwszego, wiarygodnego zrodla.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szczerze mówiąc, nie tak dawno zastanawiałam się nad zakupieniem działki nad morzem. Ciekawe ile by to kosztowało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

szambo czy oczyszczalnia, co radzicie? (5 odpowiedzi)

Witam, bede budowac dom dla 3 osobowej rodziny, 90m2, na dzialce 1100m2. Musze wybrac pomiedzy...

usługi budowlane - niemcy - cennik (35 odpowiedzi)

witam dostalismy zlecenie na wykoananie prac remontowych w niemczech. potrzebujemy cennika...

remont przedpokoju-malowanie ścian szukam fachowca (47 odpowiedzi)

szukam osoby do zrobienia ścian w przedpokoju nie mam pojęcia co bym chciałam mieć na ścianach...

do góry