Widok

Gdzie na terenie Gdańska naprawię Xbox'a?

Nie wiem co się stało ale Xbox popsuł mi się z dnia na dzień..po prostu nie chce się uruchomić. Sprzęt ma swój swoje lata więc gwarancji nie mam ale nie jest zły i mam nadzieję, że jeszcze trochę pohula. Gdzie jakiś serwis, który zajmuje się Xbox'ami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie w Gdańsku jeżeli chodzi o Xbox'y to ciężko jest. Najlepiej jedź do Enter Serwis bo tam z tego co wiem zajmują się i Xbox'ami i Playstation więc pewnie pomogą. Ja u nich naprawiałem lapka i byłem bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Enter serwis na Dywizji Wołyńskiej - moi znajomi naprawiali u nich Xbox'a i byli bardzo zadowoleni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

przed oddaniem Xboxa do naprawy poczytaj sobie opinie o firmach zajmujących się tym. Opinie znajdziesz na Google Maps. Jest firma zajmująca się sprzedażą opinii na Google Maps, to tak przy okazji. Jakbyś chciał poczytać to proszę: https://kup-opinie.pl Sam zastanawiam się nad kupnem kilku opinii. Mieliście już do czynienia z opiniami na Google Maps?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

słodko, część druga ;) (544 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry