Widok

Gdzie na zabieg na dłonie i co polecacie

Witam. Pytanie do osób, które przechodziły zabiegi na dłonie Mianowicie mam pracę w związku której moje dłonie są narażone na niektóre kiepskie czynniki. Niby uzywam rękawiczek jednak to nie wystarczy. Mam problem z wysuszeniem no i jednak moje dłonie wyglądają o wiele starzej niż dziewczyn w moim wieku ( mam 40 lat i niestety wrażenie,że moje dłonie należą do kobiety 60 letniej). Postanowiłam zrobić sobie prezent urodzinowy i wybrać się do jakiegoś gabinetu na zabieg.
Co możecie polecić? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jednorazowy zabieg niestety nie 'wyleczy' problemu. Przede wszystkim trzeba regularnie dbać o dłonie - polecam spanie w rękawiczkach z grubą warstwą kremu, zabiegi parafinowe jako regularną pielęgnację. No i też używanie dobrego kremu. Bardzo odżywczy jest koncentrat Tołpy - moje suche dłonie są mi wdzięczne, że używam tego produktu. Mam niedoczynność tarczycy i również mam problem z suchą skórą. Jeśli chodzi o zabieg kosmetyczny - pewnie też zaproponują Ci zabieg parafinowy. On fajnie regeneruje, ale trzeba go powtarzać. To nie jest jednorazowy zabieg, gdzie po jednej wizycie u kosmetyczki będziesz miała odżywione dłonie. Zresztą z żadnym kosmetycznym zabiegiem tak nie jest (zawsze jest potrzebna seria).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpuuść sobie te wszystkie nawilżające zabiegi u kosmetyczek. Zwykle taka kosmetyczka nakłada jedynie kremy które możesz sobie kupic samodzielnie (tyle tylko, ze wszystko przy muzyce i ładnej oprawie). Najlepiej jest machnąć sobie jakiś zabiegi bardizej inwazyjnyTaki jak osocze bogatopłytkowe czy kwas hialuronowy. Ile masz mniej więcej kasy? Bo od tego powinno się zacząć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


i podpowiedz jeszcze od razu, że najlepiej zrobić to u lekarzy z kliniki Michajlowskiego w Gdansku ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie o czymś takim myslałam :) Kiedyś chodziłam na zabiegi parafinowe ale wiele mi nie dały ( poza tym nie było to zbyt przyjemne). Mam do wydania ok 2000 zł. Myślę,ze na coś wystarczy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to polecam najbardziej osocze. 2 czy 3 zabiegi :) Fajnie byłoby również wspomóc się endermologią. Dobre pakiety na dłone ma klinika dermatologika ale są już duzo droższe ( za to jest tam bardzo wiele zabiegów i jest taniej).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałaś jakiś zabieg? Ile kosztują takie pakiety?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na stronie jest cennik: http://wymodelujsylwetke.pl/pakiety/dlonie/ . Ja nie miałam ale moja mama tam chodziła na osocze i o ile początkowo nie wierzyłam ,że coś takiego moze dac róznicę to jak zakończyła zabiegi to róznica badzo duża. Naprawdę fajna sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

sucha skóra (66 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

do góry