Widok

Gdzie najlepsze nauki?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej
Gdzie są najciekawsze nauki przedmałżeńskie w Gdańsku? Tzn. np. nie takie na zasadzie wykładu, a współpracy między parami.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gozdziku - ja z innej beczki, bo w naukach nie pomoge - Gratulacje z okazji zaręczyn!! :)))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja słyszałam o naukach w matemblewie nie wiem dokladnie na jakich asadach tam sie odbywaja wiem tylko ze kazdy byl zadowolony
wpisz w wyszukiwarke

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My byliśmy w Matemblewie i naprawdę polecamy. Rewelacja! Kurs jest tylko dwa (lub trzy) razy w roku - następny raz w maju 2008. Trwa od piątku do niedzieli. Jest super atmosfera. Trwa więcej godzin niż taki kurs przy parafii, ale wartooo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki o Mateblewie czytałam już pozytywne opinie.. hmm.. może jeszcze jakieś miejsca? Małaaa - dzięki ;)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WIEM ZE W OKRAGLAKU NA PRZYMORZU BEDZIE W GRUDNIU PO 2 NIEDZIELI ALE JAKIS PRZYSPIESZONE KATECHEZY BO ZACZYNAJA SIE KOLEDY . NAJLEPIEJ WEJSC NA ICH STRONE I ZADZWONIC DO KANCELARI I SIE DOWIEDZIEC


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzilam do okraglaka na nauki,tam sa dwa razy w tygdniu.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A JA CHODZIŁAM TERAZ I BYŁY OD PN DO CZWARTKU


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Matemblewo i weekendowe u Jeziutów w Gdyni. Polecam te weekendowe - dwa dni i z głowy, a fajnie jest oderwać się od wszystkiego i przez cały weekend rozmawiać tylko o swojej przyszłości...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsze to u Jezuitów, szczegóły znajdziesz na http://www.spotkaniamalzenskie.pl/wieczory.html

Pozdrawiam,

wiesia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję dziewczyny - jesteście super :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tak zgadzam sie ze i Jezuitów w Gdyni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam jeszcze pytanko: czy za uczestnictwo na wieczorach u Jezuitów ponosi sie jakieś opłaty?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dołączam się do pytania o płatności za uczestnictwo...
Czy tam można tak po prostu się zapisać i chodzić, czy są jakieś formalności?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem Happy - bo udało mi sie nakłonić narzecznego i zapisaliśmy sie na wieczory dla zakochanych które rozpoczna sie w Gdansku 10 stycznia (na Wałowej przy kosciele św. Jakuba) potrwaja do marca - w sumie 9 spotkan. Koszt 80 l od pary.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u jezuitow w Gdyni placimy tez 80zl pd pary :)
ale na kazdym spotkaniu herbata w cenie :P

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez u Jezuitów - heh ale w Gdańsku ;) fajnie że będzie herbatka

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanie czy w trakcie tych spotkań (zaliczane jest również poradnictwo rodzinne)??? Czy jest to kompleksowy kurs dla narzeczonych??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z poradnictwa jest tylko wprowadzenie - 1dne spotkanie,
trzeba pochodzic na poradnictwo osobno.

Gozdzik,a gdzie w Gdansku, na Mickiewicza tez sa?
bo ja z Gdanska:P a myslalam ze tylko w Gdyni Jezuici organizuja.. :)
ale i tak nie zaluje:))) fajnie tam.. :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku tylko raz jeden w 2008 na Wałowej - Wieczory dla zakochanych - 9 spotkań przez 3 miesiące. Na stronie podanej przez Ahgathe (wielkie dzięki) jest terminarz ogólnopolski. To są te same nauki co w innych miastach (zgodny program). W Gdyni też są Wieczory dla zakochanych na początku stycznia, a później w ciągu roku parę razy Rekolekcje dla narzeczonych (weekendowe) - po resztę wiadomości odsyłam do strony.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stronę podała Wiesia :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a te nauki przy estakadzie w gdynia to tez tam sie trzeba zapisywać czy można sobie poprostu iść w dowolnym terminie?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.jezuici.pl/gdynia/index.php?s=strony&id=15
http://www.spotkaniamalzenskie.pl/terminy.html

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nauki przedmałżeńskie 22 – 24.02.2019r, Uczestnicy będą pracować w parach, a kurs poprowadzi ekipa złożona z: duszpasterza, doradców małżeńskich oraz kilku małżeństw, miejsce: Szkoła Językowa International School of Gdansk przy ul. Suchej 29 w Gdańsku Letnicy, koszt 180 zł od pary (materiały, posiłki, bez noclegów), zapisy e-mail: kurswczs@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam nauki u Dominikanów w Gdańsku. 80 pln, 4 spotkania, 4 kolejne poniedziałki. Żadnego problemu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również u Dominikanów- bardzo, bardzo polecam. Dobrze wykorzystany czas i dobrze zainwestowane pieniądze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nauki przedmałżeńskie 22 – 24.02.2019r, Uczestnicy będą pracować w parach, a kurs poprowadzi ekipa złożona z: duszpasterza, doradców małżeńskich oraz kilku małżeństw, miejsce: Szkoła Językowa International School of Gdansk przy ul. Suchej 29 w Gdańsku Letnicy, koszt 180 zł od pary (materiały, posiłki, bez noclegów), zapisy e-mail: kurswczs@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drugi termin to 26-28. kwietnia.pierwszy juz zapelniony.moze ktos chce zmienic termin i zwolnic miejsce dla osob z listy rezerwowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nauki przedmałżeńskie 26 – 28.04.2019r, Uczestnicy będą pracować w parach, a kurs poprowadzi ekipa złożona z: duszpasterza, doradców małżeńskich oraz kilku małżeństw, miejsce: Szkoła Językowa International School of Gdansk przy ul. Suchej 29 w Gdańsku Letnicy, koszt 180 zł od pary (materiały, posiłki, bez noclegów), zapisy e-mail: kurswczs@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry