Widok

Gdzie planujecie porod?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej ja mam termin na 25 kwiecień gdzie planujecie rodzic? Co z porodowka na klinicznej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam termin na początek kwietnia. Chce rodzic na zaspie, już trzeci raz. Dwa pierwsze wspominam mega dobrze.
Myślałam o tym nowym do którego kliniczna będzie przeniesiona, ale stwierdziłam że może być wiele chętnych na nowy szpital i zmieniłam zdanie:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kliniczna z ostatnich uzyskanych informacji ma się przenieść 28 styczeń ale już tyle terminów podali że poczekamy zobaczymy chociaż do kwietnia sporo czasu więc możliwe że się załapiesz:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam na czerwiec i w sumie sama nie wiem gdzie :/. Pierwsza córkę urodziłam w wojewódzkim ale to było 8 lat temu . Nie było tak źle :). Może na Zaspę się zdecyduje,dość dużo opinii jest dobrych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam blizej do Wojewódzkiego ale będę się bronić rękami i nogami żeby tam nie wylądować. Już wolałabym rodzic w samochodzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kwiecień jest tylko jeden w roku, możesz mieć co najwyżej termin na 25 kwietnia. pozdrawiam,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej ja mam termin na marzec i planuję rodzić na Zaspie, liczę po cichu na to że mnie nie odeślą bo wiele kobiet będzie chciało rodzić w nowym szpitalu i będą miejsca na Zaspie haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

do góry