Widok

Gdzie po pierwsze soczewki kontaktowe?

Od lat noszę okulary i w końcu zdecydowałam się na soczewki kontaktowe. Trochę obawiam się czy poradzę sobie z zakładaniem i zdejmowaniem ich z oczu, zawsze miałam przed tym opory. Umówiłam się na wizytę w Express Vision, ale po pierwsze - pani zaśpiewała mi taką cenę że aż strach (bo mam astygmatyzm), a po drugie - opinie o tym salonie nie są za ciekawe. Czy ktoś może mi poradzić gdzie szukać dobrego salonu optycznego/okulisty, który pomoże mi w miłej atmosferze i SKUTECZNIE dobrać odpowiednie soczewki dla mnie i nauczy zakładania ich?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt nie wie? ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mam w jednym oku astygmatyzm,byłam na szadółkach w miloko,no ale ja mam tam dość blisko.Coś za około 150 z kompletem soczewek,płynem i pojemniczkiem.Nie podpasowały mi pierwsze które dostałam więc sprowadzli drugie próbne,jak się później okazało też mi nie pasowały a była to wina płynu do soczewek.Zmieniłam płyn,zmieniłam soczewki i widzę dobrze.Ważne żeby dobrą moc dobrali,poźniej wyszukujeszw necie opinie o soczewkach i płynach i na własną rękę próbujesz.Na własną rękę mozesz też sobie moc podkręcić,ale o to już pytasz w salonie z soczewkami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem dobrym i nienajdroższym salonem optycznym jest Optical Christex - w Batorym, ma też punkt na Starowiejskiej i w Sopocie na Grunwaldzkiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja polecam Visus na Grunwaldzkiej we Wrzeszczu.Mila atmosfera,profesjonalna obsluga i przystepne ceny no i trening zakladania soczewek oczywiscie tez jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byle nie tam... mnie potraktowali jak zło konieczne i nawet dobrej diagnozy nie postawiła lekarka... Batorego lepiej sobie odpuścić, a przynajmniej tamtą "lekarkę"... zdecydowanie z daleka omijać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mam astygmatyzm, polecam Ci soczewki ortokorekcyjne, sam noszę je już drugi rok, zakłada się na noc (ja teraz zakładam raz na 3-4 dni) i w dzień nie muszę już nosić ani soczewek ani okularów, widzę bardzo dobrze i zapomniałem co to jest uciekanie soczewki zimą pod powiekę jak oko łzawi :). Soczewki kupowałem w Nowym Wzroku w Gdańsku, bardzo miła atmosfera, przebadali, kupiłem soczewki i widzę różnicę, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to gdzie? Tylko i wyłączeni do http://perfektvision.pl/ wspaniała obsługa i doświadczeni fachowcy. Mają duży wybór oprawek i szkieł kontaktowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja również mam astygmatyzm. Od jakiegoś czasu noszę soczewki acuvue i jestem zadowolony. Więcej o soczewkach można się dowiedzieć na stronie https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/astygmatyzm Umówiłem się na badanie z jednym ze specjalistów i dostałem soczewki na wypróbowanie za darmo. Od tej pory już z nimi zostałem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Soczewki są o wiele wygodniejsze od okularów. Obecnie noszę soczewki i nie powrócę do okularów..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (147 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...

gdzie rezonans magnetyczny? (73 odpowiedzi)

Dziewczyny czy możecie mi powiezdieć gdzie w Gdansku można zrobić szybko rezonans magnetyczny...

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

do góry