Widok

Gdzie przyjmuje internista w weekendy

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Prosze o podpowiedz gdzie dzis przyjmuje lekarz internista w Gdansku. Gdzie najlepiej jechac zeby nie spedzic pol dnia w kolejce. 3 dni temu skonczylam antybiotyk i znow mam zalatwione zatoki. W nocy mialam goraczke i nie chce czekac do poniedzialku. Slyszalam ze w kolejowym przyjmuje lekarz w swieta i weekendy. Moze jeszcze gdzies? Dziekuje za info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szpital na Zaspie - w podziemiu, tam gdzie Poradnia Sportowa, od głównego wejścia lekko w prawo, są schody na dół. Zejść piętro w dół i w prawo do końca.

Jest też na Morenie(dla mnie to Morena ;) ) na ul. s. lema - w sierpniu moja bolerioza została zbagatelizowana. Przeszkodzilam pani doktor w plotkach przed przychodnią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

do góry