Widok

Gdzie samodzielnie umyć auto?

Chciałbym móc samodzielnie wymyć samochód. Jeśli jeszcze ktoś to robi to proszę o podpowiedź, gdzie to robicie. Od razu proszę o nie udzielanie odpowiedzi, że "pod blokiem", bo za dużo dookoła jest "życzliwych", którzy szybko donoszą. Słabym wydaje mi się też pomysł; by jechać na myjkę ciśnieniową w godzinach wieczornych, kiedy jest tam mniejszy ruch i potem u siebie w garażu do północy nakładać wosk i polerować, zabezpieczać felgi i opony. Ma ktoś jakieś rozwiązanie, wypracowane metody?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co cię zmusza do woskowania w garażu po nocy? Umyj wieczorem a wywoskuj sobie następnego dnia.
Albo jedź na myjnię ręczną i poproś, żebyś sobie sam mógł u nich umyć, wywoskować, odkurzyć i wypachnić, płacąc oczywiście jak za ichnią usługę ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciężko jest podać swoje miejscówki, żebyh nie stalyh się oblegane, albo uczeszczane przez " niuchaczy" w mundurach. Znajdź miejsce ustronne, na obrzeżu czy gdzieś pod obwodnicą. Weź 10 butelek 5 litrowych z wodą ( lub wiecej zależnie od gabarytu Twojego wozu) kup wiadro, gabkę i szampon. Pomachaj gąbką, spłucz z butelek , wyhsusz ścierkami, przejedź się, wytrzyj wnęki drzwi i progów, bagażnika i wieczorem auto gotowe do woskowania ;) Ja tylko w ten sposób praktycznie myje, bo te wszystkie bezdotykówki to o kant D rozbić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Kurs na prawo jazdy (4 odpowiedzi)

W życiu każdego człowieka przychodzi moment, kiedy zaczyna mu doskwierać brak prawa jazdy. U mnie...

Gdzie kupic auto? (7 odpowiedzi)

Planuję kupić pierwsze w życiu auta, nie znam się na tym... polecacie jakieś miejsce gdzie jest...

Wypożyczalnia samochodów (29 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

do góry