Widok

Gdzie szukać niani? Jak Wy znalazłyście osobę godną zaufania?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Admin już dwa razy zablokował mój wątek więc ponawiam próbę :)
Swoją drogą nie rozumiem dlaczego lekarzy można sobie polecać a wątek dotyczący niani zostaje zablokowany :(
Ale do rzeczy. Od lutego 2012 będę potrzebowała niani do 1,5 rocznego dziecka. Mieszkamy w Oliwie. Śledzę coedziennie ogłoszenia na trojmiasto.pl i niania.pl. Niestety wśród znajomych nikt niani godnej polecenia nie ma. Może Wy coś doradzicie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
swoją nianię znalazłam w serwisie niania.pl/
u nas doskonale się sprawdziła w okresie niemowlęcym, potem wzięliśmy nianię z własnym dzieckiem, teraz mały chodzi do przedszkola.
myślę, że poleciłabym ci dać ogłoszenie, że szukać i opisać wymagania i oczekiwania swoje w ogłoszeniu, potem casting.
dla nas ważne były doświadczenie opiekunki, akurat moja miała wnuczka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Rina. Może własne ogłoszenie to też jest jakiś sposób :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
często na forum się ogłaszają nianie ja też nianią jestem ale pracującą w innym zawodzie powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tak jak Rina, znalazłam swoją nianię na niania.pl. :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja własnie mam nianie z Oliwy :)
I jest z znami do 30.11.11. Od 1 grudnia bedzie już wolna. Wiem tez , że szuka nowej rodziny. Jesli chcesz zadzwon do mnie - dam Ci nr tel 501436616. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~akmka a czy możesz na pisać coś więcej o Twojej niani?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja szukałam niani już dwa razy, choć tylko dorywczo i mam kiepskie wrażenia. Dziewczyny, które u nas się pojawiały miały już doświadczenie, jednak gdybym miała zostawi z nimi dziecko na 9-10 godzin, to jednak bym mocno się zastanowiła. Jeśli musiałabym znaleźć kogoś na pełen etat, to tylko z agencji, która już dokonałaby pierwszej selekcji a ja wiedziałabym, że ta osoba jest sprawdzona. Nie chodzi o to, żeby to była osoba z super wykształceniem i miała uczynić omnibusa z mojego dziecka, ale żeby była godna zaufania i kumata.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hop :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popytałam w pracy i kolega polecił mi swoją starszą siostrę (48 lat ) z zawodu pielęgniarka ,opiekowała się dziećmi wcześniej pracowała w hospicjum idealna ,wcześniej przez jakiś czas była u nas pani moja sąsiadka która również opiekowała się dziećmi kupę lat ,pewnego dnia wcześniej weszłam do domu pani karmiła mojego syna i się zakrztusił widziałam fioletową twarz mojego dziecka i opiekunkę która trzymała go nieruchomo zamiast działać dzieciak się dusił a ta nic, sama odeszła płakała i powiedziała że chyba się już nie nadaje do małych dzieci i się wypaliła nie dziwie się w końcu opiekowała się dziećmi ponad 30 lat .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
My też szukaliśmy niani dorywczo na max.dwa dni w tyg. po 5-6 godzin. Ciężko znaleźć opiekunkę na tak mało godzin. Na szczęście moja przyjaciółka sama zaoferowała, że zajmie się małą:) Teraz przed nami ustalenie szczegółów:) Najpewniej będzie przyjeżdżała do nas:) Cieszę się, że będzie to właśnie ona;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ja jestem Nianią z długoletnim doświadczeniem,obecnie też sie opiekuję chłopczykiem,ale w niepełnym wymiarze godzin,jesli poszukujecie lub znacie kogos kto szuka to o ile jest to również praca dorywcza mozecie mnie polecić lub pisac na priva.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja znalazłam za pomocą serwisu niania.pl Jest tam duzy wybór opiekunek Najlepiej jest dodać ogloszenie od razu https://www.niania.pl?qy+b
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Nie mam ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych (19 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś również dostrzegł u siebie taki problem? Dodam,że z tabletek nie zrezygnuje bo...

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

do góry