Widok

Gdzie w Gdansku/sopocie farbowac buty?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, czy ktoras z Was farbowala buty z satyny? Jesli tak, to gdzie i ile kasuja?
Napalilam sie strasznie na buty z www.bialebuty.pl/Aranci (tak na marginesie, jakies opinie o tych butach?), ale niestety, nie robia z materialu powierzonego ani nie farbuja, a nie chce bialych butow do slubu... HELP!

image

Bizuteria autorska i na zamowienie - zapraszam na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podłączam się pod wątek...
A wiecie może gdzie skórzane buty farbują? Chciałabym moje ślubne ufarbować...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
...nikt nie farbowal? Albo nie slyszal o farbowaniu w Gdansku...?

image

Bizuteria autorska i na zamowienie - zapraszam na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na 100 % jest jakaś farbiarnia materiałów Jedna z forumek przefarbowała nawet swoja sukienke ślubną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pralnia - Farbiarnia Kameleon
Gdańsk, Czyżewskiego 16

http://www.kameleon.aiu.pl/

Ja tam farbowałam spodnie ale może buty też farbują.
Zadzwońcie i się spytajcie.

To chyba jedyne takie miejsce w Trójmieście.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znalazłam: http://www.kameleon.aiu.pl/

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, ogromne dzieki:*!!!!! W lekka desperacje popadlam - buty mi sie strasznie podobaja, ale bialych za nic nie chce.

image

Bizuteria autorska i na zamowienie - zapraszam na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma za co :) wystarczyło użyć wyszukiwarki na stronie www.trojmiasto.pl ;)
mam nadzieję, że pofarbują Ci butki tak jak chcesz :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wiesz, mialam akurat takie zacmienie umyslowe...;) Poprosze mame, zeby jutro zadzwonila i sie dowiedzila.

image

Bizuteria autorska i na zamowienie - zapraszam na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Farbiarnia jest jeszcze vis a vis AWF-u są tam w pawilonach sklepu i farbiarnia,farbowałam tam też z tym ze nie buty aole warto zapytać z tym że ja czekałam ok,2 tygodni na odbiór

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest chyba nawet ta farbiarnia Kameleon o której już któraś z dziewczyn napisała,dopiero spojrzałam na ulice :)

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to te pailony przy wysokich blokach za AWFem

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj w Gdyni zauważyłam punkt farbowania skór

na ul 3 Maja (blisko Hali Targowej)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Orłowie na Placu Górnośląskim kiedyś była i pamiętam że nie robili fuszerki ale czy buty??... będę tam jutro na spojrzę i dam znać:))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo łatwo możesz sama pofarbowac buty z satyny. W sklepie z artykułami tanecznymi Darles Dance we Wrzeszczu na Grunwaldzkiej 99/101 kupuje się specjalną farbkę do bucików z satyny.Sama ufarbowałam ze 20 par takich butów tanecznych, efekt super i naprawdę bardzo łatwo się to robi. Poproś panią w sklepie to Ci dokładnie wytłumaczy jak to zrobic. Oni mają jeszcze jeden sklep w Gdyni, w/w Batorego, ale nie znam dokładnego adresu. Powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ŚLUB!!!

Ja mam duży problem, ponieważ kupiłam niedawno granatowe satynowe szpilki i wzięłam ostatnią parę 37. Niestety, okazało się, że na lewym bucie na kokardce jest trochę kleju do butów (taki trochę ciągnący się, ciemnawy), który jest dość widoczny. Podobały mi się tak bardzo, że nie mogłam się przeć ich kupnu. Proszę pomóżcie, co mam zrobić, żeby plama zeszłą, a kolor na pantoflu nie odbarwił. Szukałam już wszędzie, ale nigdzie nie mogę znaleźć porady na ten temat... Bardzo proszę o odpowiedź, bo ślub, na który je sobie wybrałam już za 2 tygodnie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0