Widok

Gdzie w Trójmieście zbijać punkty karne?

Niestety suszarka nie była dla mnie dzisiaj łaskawa... 10 punktów i 4 stówki za 107 km/h na pustej nocnej drodze z ograniczeniem do 40-u.

Razem więc uzbierało się 21 na 24, a ponieważ nie chcę zaczynać wakacji z takim ryzykownym wynikiem, to pytanie brzmi:


>> gdzie i za ile w Trójmieście można skasować punkty karne?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
sorry, ale ucięło mi część wpisu - tutaj reszta:


Wiem, że za odbycie kursu kasują 6 punktów i podobno przeprowadzają go w każdym ośrodku szkolenia kierowców. Do którego więc polecacie się udać? I jakie są ceny, bo słyszałem, że stawka nie jest ustalona. Wie ktoś może gdzie będzie najtaniej?

Pozdr.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To źle słyszałeś. Takie szkolenie można odbyć tylko i wyłącznie w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, kosztuje ono wszędzie tyle samo - 310 zł + 17 zł za zaświadczenie z policji o stanie punktów karnych.

Tutaj masz wszystkie informacje:
http://www.pord.pl/index-4szkolenia3.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra, jednak ceny się różnią. Cena od 290 zł w Białymstoku do 360 zł w Toruniu. Myślę, że 310 zł za szkolenie w Gdańsku nie jest wygórowaną ceną
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
OK, dzięki za info! :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba było uważniej jeździć, he,he :) Głupiś to płać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Hmmm....czyli jak mnie walnął radar,a jechałam 80,ograniczenie 50 to pewnie z 5 punktów i 5 stówek dostanę,co?....jejuuu,a ja tylko chciałam wyprzedzic,a s.miejska ta skrzynke na wiosce wystawiła i az mnie oślepiło!!!!
Czekam,az przyslą:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciesz się, że przynajmniej wiesz, że masz punkty karne i ile. Część osób nie ma pojęcia i dopiero podczas kontroli wychodzi. A tu już konsekwencje mogą być nieciekawe. Dlatego ilość posiadanych punktów warto monitorować. Na stronie Unilink jest dobry artykuł na temat tego, jak sprawdzić ilość punktów - tutaj możecie o tym poczytać https://unilink.pl/porady/jak-sprawdzic-ilosc-punktow-karnych-przez-internet . Może akurat komuś się przyda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

do góry