Widok

Gdzie wydrukować zaproszenia?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Szukam dobrej drukarni, z Trójmiasta lub oferującą wysyłki, która mogłaby wydrukować zaproszenia. Czy ktoś z Was drukował może własne zaproszenia i może polecić jakieś miejsce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja będę drukowała u kuzynki metodą sitodruku, ale zanim się z nią umówiłam rozważałam jeszcze "normalne" drukarnie. Sprawdź może Digital 1 w Sopocie - drukowałam tam rok temu plakaty i wyszły bardzo ładnie :) Jeśli chcesz jakieś "cuda", to spytaj jeszcze w Printstacji na Przymorzu - to niedawno otwarta drukarnia, mają możliwość druku typu hot-stamping itp. Mi akurat odmówili zadrukowania gotowych kart (bo ponoć za grube, żeby przeszły przez maszynę), ale jeśli będziesz robić u nich całość, to nie będzie tego problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry