Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam Unique-Cars zakup BMW 740d wątek zamknięty Na Salon Unique-Cars natknąłem się kilka miesięcy temu szukając samochodu BMW...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

Najlepsza oferta luksusowych samochodów w regionie wątek zamknięty Unique-Cars jako jeden z nielicznych salonów w regionie oferuje unikalne i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2016

Salon Unique-Cars wątek zamknięty O salonie Unique-Cars usłyszałem od znajomego, który kupił tam już 2...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2016

Wszystkim polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić firmę versus w centrum. Kupiłam u nich...
~ZADOWOLONA KLIENTKA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

Zdecydowanie tak wątek zamknięty 3 samochody kupione u nich, aktualnie planuję zakup czwartego w tym samym...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Bardzo dobry komis! wątek zamknięty Polecam innym komis w Gdyni przy dworcu, dużo samochodów na placu, sprzedawcy...
~Roman
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Super,super !!!!! wątek zamknięty Od pół roku szukałam samochodu .Znalazłam swoje wymarzone auto na auto handlu...
~Ania
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 marca 2016

Dla tych co w ciągłym ruchu wątek zamknięty Nabyłem autko dostawcze do pracy w kurierce za przyzwoitą cenę jak na razie...
~soplica
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

zakup auta wątek zamknięty kupiłem audi i narazie jest ok. Formalnosci bardzo szybko
~andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Polecam jak najbardziej wątek zamknięty Zakupiłam moje niebieskie piękne autko w tym komisie kilka dni temu....
~Renta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Wojtek - opinia wątek zamknięty Jak opinia wcześniej. Panowie ustalają ceny przez telefon a na miejscu mówią...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Bardzo sprawnie i niedrogo wątek zamknięty Polecam wszystkim zwłaszcza pana Tadka, który z sercem podszedł do mojego...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Profesjonalnie! wątek zamknięty Dziękuję za profesjonalną obsługę i poświęcony czas. Po przykrej wizycie u...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Fiat Punto wątek zamknięty Samochód zgodny z opisem mimo rocznika 2013 jak nowy. Warto było przyjechać z...
~Włodek Łódź
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Kupiliśmy tu Skodę Fabia, auto przeszło pozytywną weryfikację u dealera...
~kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

warto !! wątek zamknięty zarezerwowalem samochodzik z Kutna kupilem i polecam
~Stanislaw z Kutna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

MILE ZASKOCZENIE wątek zamknięty profesjonalna obsługa ( pozdrawiam Pana Michała), stan techniczny samochodu...
~Damian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

Naciągacze Krętacze i Cwaniaki wątek zamknięty Zakupiłem u nich samochód. NIBY super stan itd.. przejechałem nim około 400...
~Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

Nie polecam najchętniej za darmo by zabrali auto... wątek zamknięty Sprzedając w pełni sprawne auto którego byłem właścicielem od nowości...
~zażenowany
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

Sprawnie załatwiona sprzedaż samochodu wątek zamknięty Firma godna polecenia. Zadzwoniłem , przez telefon ustaliliśmy z Panem cenę...
~Adrian Wilczyński
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
876

postów

772

wątków

do góry