Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super szkoła. Polecam wszystkim !! wątek zamknięty Co prawda wyposażenie nie jest duże ale nie jest też takie najgorsze....
~Krycha :D
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 maja 2012

Polecam wątek zamknięty Szkola moze mala ale jest to jej atutem gdyz wszczyscy uczniowie sie znaja...
~RUDY
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2010

Nie, nie i jeszcze raz nie !!! wątek zamknięty Szkoła nie jest rewelacyjna.Tylko NIEKTÓRZY nauczyciele są na poziomie i...
~JZ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2010

Najlepsza szkoła ! wątek zamknięty Przyznam że na początku nie byłam zachwycona by pójść do tej szkoły . Teraz...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2010

Super Szkoła! petarda wątek zamknięty pozdrawiamy wszystkich nauczycieli w szczególności panią Ostrowską i pana...
~Uczennice
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 marca 2010

Nie polecam wątek zamknięty Nie zgadzam sie z poprzednimi opiniami. Szkola nie jest dobra, to sa 3 lata...
~gryzelda
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 września 2008

Uczennica. wątek zamknięty Jestem uczennicą tej szkoły i nie zgadzam się ze wcześniejszymi opniami....
~gość.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 marca 2010

. wątek zamknięty moim zdaniem ta szkoła jest super. moja siostra skończyła to gimnazjum i nie...
~Stokrota
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 marca 2010

A. :) - opinia wątek zamknięty Ktoś wcześniej napisał, że poziom nauczania jest niski. Poziom ustalają...
~A. :)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 marca 2010

super wątek zamknięty jestem absolwentem,mam dobre wspomnienia z tej szkoły.W szkole średniej nie...
~anonim
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 marca 2010

10 wątek zamknięty Gimnazjum to jest dobrą szkołą.Dobrze przygotowuję do dalszej nauki.Panuje...
~Magda
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 maja 2007

Jeśli macie jakikolwiek inny wybór skorzystajcie z niego wątek zamknięty Fakt,część nauczycieli jest miła,ale większość z nich wliczając w to panią...
~Man
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 lutego 2010

Super wątek zamknięty Niestety w tym roku skończyłam tą szkołę i będe musiała się z nią rozstać....
~absolwentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2009

Jaa - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam. Jeśli ktoś się waha - niech tam nie idzie. Fatalny...
~Jaa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 marca 2009

Dobrze jest wątek zamknięty Polecam wybór tego gimnazjum, gdyż poziom nauczania jest tam bardzo dobry,...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

15

wątków