Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Pani doktor jest moim 3 ginekologiem. I zdecydowanie najlepszym! Jest...
~Bombel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 czerwca 2010

Najleprza wątek zamknięty Wspaniała lekarka ciepła miła konkretna! Prowadziła moja ciąże i zostaje juz...
~Marta
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 stycznia 2010

świetnie wątek zamknięty co tu dużo mówić polecam polecam i jeszcze raz polecam. Profesjonalnie miła...
~aga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 września 2009

Z całego serca polecam :) wątek zamknięty Pani Doktor przemiła, gabinet z przyciemnionym światłem co sprzyja atmosferze...
~Marika
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2009

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Niestety nie moge podzielic dobrych opini o tej pani, po uprzednim...
~Karolina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 marca 2009

Super fajna wątek zamknięty Ja zaczęłam chodzić do pani doktor jeszcze w spółdzielni. Potem na Chełam. To...
~mag
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 marca 2009

fantastyczna wątek zamknięty do dr Basi chodze juz od paru lat, przeprowadziła moja ciaże chociaż była nie...
~Daria Z.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 grudnia 2008

Ania - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim nastolatkom bojącym sie wizyty u ginekologa :) Pani doktor...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 listopada 2008

SERDECZNIE POLECAM wątek zamknięty Wizyty w miłej atmosferze, doktor Basia bardzo życzliwa i sympatyczna....
~Karola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 października 2008

Polecam! wątek zamknięty Doktor Basia to bardzo sympatyczna, a zarazem kompetentna lekarz. Jestem...
~nev
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 października 2008

POLECAM !!! wątek zamknięty Super podejście do pacjentki , konkretna a zarazem miła kobieta. Cieszę się ,...
~Iwona Skofleg-Buczak
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 października 2008

Polecam! wątek zamknięty Jestem pacjentką dr. Basi od ponad 10 lat. Prowadziła moje 3 ciąże, w tym...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lipca 2008

:) wątek zamknięty Gorąco polecam:) Konkretna i bardzo sympatyczna kobieta:)
~M.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 czerwca 2008

rewelacja wątek zamknięty dr Basie polecila mi kolezanka i miala słusznosc!dr Basia prowadzi moja...
~Aneta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 maja 2008

Polecam wątek zamknięty Świetna lekarka i ciepła, fajna kobieta. Prowadziła moją ciąże. Szczerze...
~Magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 maja 2008

Polecam wątek zamknięty Przestałam bać się wizyt u ginekologa, odkąd chodzę do p.Basi. Ciepła i miła,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 października 2007

Tylko Dr Basia! wątek zamknięty Pani doktor indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki, potrafi doradzić i...
~Anna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2007

Super ginekolog wątek zamknięty Naprawde bardzo miła, sympatyczna i fachowa opieka ginekologiczna.
~Grazia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
75

postów

58

wątków

do góry