Widok

Ginekolog Józef Bieguszewski - proszę o opinie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny ma któraś jakieś świeże opinie o w/w ginekologu? Poszukuje informacji o nim w ramach NFZ i prywatnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja bylam u niego we wrzesniu 2013, na NFZ w Rumii.
Wrazenie zrobil bardzo nieciekawe.
Ogolnie nerwowy. Gdy poprosilam zeby wystawil mi L4 na ciaze ( warunki pracymam naprawde niesprzyjajace)
to powiedzial ze on nie jest zadna wrozka zeby stwierdzic
Czy jestem w ciazy, bo musialby zrobic USG, a tego w gabinecie nie mial.
L4 mi nie wystawil- powiedzial ze kobieta w ciazy ma lepsza wydolnosc oddechowa i bedzie mi sie jeszcze lepiej dzwigalo w pracy niz przed viaza.
Wiecej do niego nie poszlam.
Od lekarza rodzinnego dostalam zwolnienie z pocalowaniem w raczke na 1,5 tyg, dopoki nie poszlam do innego ginekologa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
dzięki, ktoś jeszcze coś wie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomoge ci podbic temat, sama jestem ciekawa innych opinii na jego temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.Mialam u niego wizyte 10.04.2014r. ten lekarz nie jest godny polecenia.Bylam u niego i stwierdzil u mnie 3 tygodniową ciąże nie robiąc mi USG kazał mi przyjsc za 3 tyg żeby je zrobic. po 3 godz.po wizycie umieralam z bolu brzucha, po dotarciu do szpitalu dostałam mocnego krwotoku, okazało sie że to ciąża pozamaciczna i zagraża mojemu życiu, co było powodem operacji którą przeszłam tego samego dnia. Lekarz niekompetentny. Ciekawa jestem ile dzieciątek i kobiet przez niego już nie żyje..?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jestem jego pacjetką od czterech lat i polecam tego ginekologa. Zawsze mogę na niego liczyc. nawet udziela mi informacji telefoniczniwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A kto kogo w rączkę całował za wystawione zwolnienie? Domyślam się że lekarz cxałował za to, że takiej damie mógł wystawić zwolnienie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest odrażający paskudny i żeby tego było mało, niekompetentny. Wiedzy totalny brak. Podważa opinie innych ginekologów z większym autorytetem. Nie wiem jakim cudem ten gość zdał lekarski egzamin końcowy ale jestem za tym by go powtórzył i uzupełnił braki swojej wiedzy. Nie szanuje czasu klientki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Większego palanta nie spotkałam. Facet najpierw powinien się leczyć u psychiatry. Nerwowy, nieprzyjemny, wszechwiedzący, wręcz obrażający . Nie ma się ochoty w ogóle wchodzić do gabinetu. Matko co za koszmar. Nawet mi się nie chce pisać z czym u niego byłam, chciałam tylko jak najszybciej wyjść.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdzie przyjmuje??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gorszego lekarza nigdy nie było dane mi spotkać!!! Stwierdził bez usg i badania ginekologicznego że nie jestem w ciąży a on nie jest wróżką dlaczego tak się źle czuję i czemu testy wyszły pozytywne. Moją koleżankę potraktował podobnie z tym że kazał brać jej sodę oczyszczoną na wymioty. Dziewczyna trafiła do szpitala, prawie straciła ciąża, okazało się że była już w 10 tyg ciąży... Co do prowadzenia ciąży jest równie niekompetentny miał problemy nawet ze skierowaniem na badania. Po pytaniu dlaczego nie ma badań na hiva (końcówka ciąży) stwierdził że nie potrzebne są takie rzeczy....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Popieram!!! Sadysta....zero delikatności!!! i nie tylko tego-bo wiedzy również nie posiada.... Swoje mądrości z czasów PRL może wciskać nieuświadomionym a nie kobietom które dbają o siebie i swoją wiedzę...
Jest totalnym gburem z wielkim niedoinformowaniem a kobiety w gabinecie traktuje jak w rzeźni! na nfz przyjmuje w Paneceum w Rumiii...masakra! Nigdy więcej...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Masakra, pierwszy raz w życiu palpacyjne badanie ginekologiczne było dla mnie bolesne. W 21 tyg ciąży byłam u niego na wizycie na NFZ w przychodni w Rumi. Najpierw zrobił mi cytologię, a potem wsadził paluchy bardzo niedelikatnie, a na moją uwagę że boli odpowiedział, że chyba głowa. Zatkało mnie. Gdy się ubrałam okazało się, że z jego strony wizyta skończona, jak przypomniałam mu, że chciałabym jeszcze skierowanie na badania (o czym informowałam go na początku wizyty) stwierdził, że nie może mi już dać skierowania, bo zamknął program i że trzeba było mówić na początku. Na moje stwierdzenie, że przecież mówiłam odparł, że program zamknął i już nie może otworzyć i zaprasza na kolejną wizytę.
Zobaczymy co na to jego szefostwo i rzecznik praw pacjenta, bo mam zamiar zgłosić całą sprawę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

o_O
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy mówimy o tym samym ginekologu. Bo ja chodze do Bieguszewskiego od czterech lat i nie dam złego słowa na tego Ginekologa powiedzieć. Czytając opinie jestem w szoku bo nic mi sie nie zgadza. Tam gdzie chodzę to gdańsk chyba ze przyjmuje w dwóch przychodniach. Lekarz do którego ja chodze jest miły sympatyczny i odpowiedzialny w kazdej chwili mogłam na niego liczyć. Mam pytania to dzwonie i bez problemu uzyskuje odpowiedż i radę. Także nie wydaje mi sie do końca że o tym samym panu mówimy. Chociaż imię i nazwisko się zgadza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dokładnie, też czytam i oczom nie wierzę, jak można tak pisać o lekarzu, do którego chodzę 25 lat ? Przede wszystkim kompetentny, elastyczny, potrafił o 8 rano jechać z Półwyspu do Gd., po dyżurze, aby mnie przyjąć.. Przez tel nie raz udzielał porady. Bardzo konkretny i życiowy lekarz. Przy tym, doskonały specjalista. A jeśli pazernoscia , Panie nazywanie branie pieniędzy za wykonaną usługę, to myślicie pojęcia. Czy Wy pracujecie za darmo ? Z pewnością takimi samarytankami nie jesteście. Więc wiecej oglady. I znajomości rzeczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
MASAKRA! Nie polecam!! Był przy moim porodzie, przez niego mojemu dzieciątku mogło się coś stać! Tak jak piszą poprzedniczki- nerwowy, niekompetentny, zero podejścia do pacjenta! W życiu nie chce miec z nim nic wspólnego! Dzięki interwencji mojej gin dzidziuś jest zdrowiutki !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam z Nim do czynienia w szpitalu po operacji, cham, prostak, gbur jakich mało do tego głupio mądry - brak słów. Nawet panie pielęgniarki na niego fukały aby sobie poszedł... Nikomu nie polecam. Może w prywatnym gabinecie jest ok - bo liczy się kasa, ale w szpitalu masakra!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (110 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

do góry