Widok

Ginekolog dla 5-latki

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkich. Poproszę o pomoc. Szukam ginekologa dziecięcego dla mojej córci. Skarży się na swędzenie okolic intymnych, strasznie płacze i mówi,że ja boli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr Paszkiewicz czy jakoś tak,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W spoldzielni lekarskiej we Wrzeszczu, dr Wszelaki-Lass. Na nfz chyba nawet jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie musisz od razu do ginekologa ,u nas w takich sytuacjach pediatra dzwał radę.Kup clotrimazolum maść i posmaruj,zapytaj w aptece o coś do podmywania,żeby mała usiadła w wannie i się w tym wymoczyłem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pani Ewa Paszkiewicz jest super, chodzę do niech od lat. Ma specjalizację z ginekologii dziecięcej, jest też seksuologiem. Ma świetne podejście do pacjentek. Dzieci też do niech przychodzą, widziałam nie raz jak z gabinetu wychodziły mamy z małymi dziewczynkami (jestem jej pacjentką od jakiś 6 lat). Przyjmuje na NFZ w dwóch miejscach i ma prywatny gabinet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez mysle-ze na poczatek wystarczy pediatra -powinna sobie poradzic z taką sprawą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani dr nie żyje od roku chyba ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zacznij od clotrimazolu , maść bez recepty .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas też wystarczyła pediatra - ale nie clotrimazol, tylko maść multibiotic (też bez recepty, ale zawiera i środek przeciwgrzybiczny, i przeciwbakteryjny); 3 dni po 2xdziennie i już
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie przyjmuje dr. Paszkiewicz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Baltimed (Orunia Górna), Invicta (Medison Gdańsk Główny) oraz gabinet prywatny na Szadółkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pediatra sobie poradzi, zleci zapewne mocz na posiew, bo może to infekcja bakteryjna. Ja bym się wstrzymała z maścią, póki nie obejrzy jej lekarz. Moja córka miała kiedyś podobny problem i dostała pimafucin.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie równie dobrze może to być infekcja pęcherza.Maść w takim wypadku już nie zaszkodzi tylko nic nie lomoże jak to infekcja pęcherza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W spółdzielni lekarskiej we wrzeszczu jest ginekolog dzieciecy i terminy sa szybkie. My juz kilka razy przerabialiśmy infekcję intymną u dziecka,często przeplatała się z infekcją dróg moczowych,możnDwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

do góry