Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dr Ciach wątek zamknięty Bylam u Pani doktor i jestem średnio zadowolona informacje na temat...
~wierna pacjentka
8

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

Lekarz godny polecenia wątek zamknięty Polecam panią doktor! Prowadzi moją ciążę i jestem z niej bardzo zadowolona....
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

Lekarz godny polecenia wątek zamknięty Polecam panią doktor! Prowadzi moją ciążę i jestem z niej bardzo zadowolona....
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

Świetna opieka wątek zamknięty Moją pierwszą ciążę prowadziłam u dr Ciach. Jestem bardzo zadowolona, pani dr...
~Ola P
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2013

Bardzo polecam wątek zamknięty Praca Pani Dr Katarzyny Ciach to pełny profesjonalizm, a jednocześnie ciepłe...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

100% lekarz wątek zamknięty Dwie ciąże prowadzone przez Doktor Ciach, które nie były łatwe zakończyły się...
~K>G
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

Rewelacja wątek zamknięty Przyjemna atmosfera stworzona przez Panią Doktor pozwoliła mi przebrnąć przez...
~Iza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 października 2012

agnesita - opinia wątek zamknięty Witam, jestem pacjentką Pani doktor od lat i nie zamierzam jej zmieniać na...
~agnesita
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 października 2012

POLECAM!!! wątek zamknięty Napisze krotko: Jestem osoba bardzo wymagajaca jesli chodzi o wybor lekarza....
~Marzena
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 maja 2012

polecam wątek zamknięty leczę się u dr Ciach od 4 lat, jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem- bo...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 maja 2012

Zdecydowanie TAK wątek zamknięty Do Pani Doktor trafiłam zupełnie przypadkiem- lekarz prowadzący moją pierwszą...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2012

gdzie? wątek zamknięty mam pytanie, gdzie/jak mogę się zapisać do pani dr Ciach, czy wcześniej muszę...
~Asia
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 października 2011

lekarz z sercem i ludzkim podejsciem:) wątek zamknięty Pani Doktor zdobyla moje zaufanie podczas kilku wizyt wiele lat temu na...
~Aga S-M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 listopada 2011

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Do pani doktor trafiłam przez przypadek i już zostałam i polecam wszystkim...
~Anna B
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

Bardzo, bardzo polecam wątek zamknięty Nie myślałam nawet, że są tacy lekarze, którzy odznaczają się pełnym...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 czerwca 2011

Najlepszy lekarz!!! wątek zamknięty Pani Kasiu, bardzo dziekujemy za 9 miesiecy Pani intensywnej pracy. Milo ze...
~Ania, Karol i mały Igor
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 maja 2011

Pacjentka z daleka wątek zamknięty Witam-od niedawna jestem pacjentką pani doktor-z polecenia koleżanki-i jestem...
~Pacjentka z Sierpca
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 maja 2011

Zdecydowanie POLECAM wątek zamknięty Od kilku lat jestem pacjentką dr Kasi;-) i muszę docenić jej fachowe...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 marca 2011

E - opinia wątek zamknięty Polecam. Wizyta w gabinecie Pani dr Ciach przebiegała w bardzo sympatycznej...
~E
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

POLECAM wątek zamknięty Nie spotkałam wcześniej lekarza z takim podejściem do pacjentek, miła,...
~xxx
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
80

postów

65

wątków

do góry