Widok

Ginekolog który opisze uszkodzenia po zabiegu ginekologicznym

Szukam ginekologa, który dokładnie mnie zbada i opisze wygląd zew i wew, który nie będzie bał się napisać opinii co widzi, co spieprzono.
W szpitalu podczas prostego zabiegu w narkozie uszkodzono mnie wziernikiem, prawdopodobnie nie dostosowano wziernika do warunków anatomicznych. Na zew jestem popękana jak po porodzie, nie zszyta, w środku sobie nie zajrzę. Każdego dnia zmagam się z koszmarnym bólem nie do wytrzymania. Dwóch zwykłych ginekologów "nie widzi problemu".
Szukam takiego lekarza, który widząc wypis i odpis badania przed zabiegiem - w tym wyglądu, nie powie że nic się nie stało.
Może być prywatnie, najlepiej kobieta, Trójmiasto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piątkowski, Klifmed w Orłowie, poza tym ze jest wybitnym specjalista zrobił specjaliacje z ginekologii estetycznej czy jakoś tak się to nazywa, w sensie ze zajmuje się „naprawa podwozia”.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję Ci serdecznie, spróbuję się do niego umówić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Ewa Paszkiewicz. Ma swój gabinet prywatny na Szadółkach. Zajmuje się też m.in. ginekologią estetyczną w swoim gabinecie, robi tam różne zabiegi, cały wykaz znajdziesz na jej stronie. Na pewno się na tym zna, więc będzie wiedziała czy coś spieprzono i jak bardzo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję, umówię się pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Problem z erekcją w wieku 23 lat (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w związku z problemem z erekcja. Mam 23 lata. Problem pojawia sie juz na poczatku...

helicobacter i mdłości? (9 odpowiedzi)

Mam mdłości. Trzyma mnie trzeci dzień, apetytu nie mam, pobolewa mnie żołądek /uczucie...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

do góry