Widok

Ginekolog // potwierdzenie ciąży

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Prawdopodobnie jestem w ciąży. Proszę o polecenie ginekologa, który w obecnej sytuacji potwierdzi i poprowadzi ciążę (jak na nfz to super ale pewnie mało prawdopodobne...). Najlepiej południe Gdańska ale nie jest to mus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prywatnie. Pani Paszkiewicz ma gabinet na Szadółkach. Wizyty są normalnie, jakby nigdy nic, mojej nie odwołano. Jestem jej pacjentką od lat, ciążę też u niej prowadziłam. Ma bogato wyposażony gabinet, robi wiele badań. Szczegóły i ceny znajdziesz na jej stronie, wpisz w google. Termin za około miesiąc, ale tak zawsze jest. Polecam rejestrację przez znanylekarz.pl. Wybierzesz termin, który ci pasuje albo dostaniesz powiadomienie jak zwolni się termin wcześniejszy. Nie wiem czy w przychodni przyjmuje czy nie, ale tam i tak terminy zawsze są za co najmniej 2 miesiące
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam u tej pani właśnie w przychodni. Fantastycznie, że przyjmuje prywatnie bez zmian. Bardzo dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (110 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

Fotelik samochodowy 15-36 kg, jaki najlepszy ? (25 odpowiedzi)

Muszę kupić małej nowy fotelik samochodowy. Tym razem do 15-36 kg. No i właśnie moje pytanie,...

do góry