GoAuto

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99/101

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aryan B. - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam naukę jazdy w szkole go!auto - teoria z panem Wojtkiem zostaje...
~Aryan B.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lutego 2022

Paulina - opinia wątek zamknięty Cieszę się, że trafiłam do tego OSK na kurs. Pan Wojtek łamie stereotyp, że...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 listopada 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam GoAuto! Wykłady prowadzone przez Pana Wojciecha były niezwykle...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 listopada 2021

Edyta - opinia wątek zamknięty Zaczynając kurs prawa jazdy, po kilku latach czekania na właściwy moment...
~Edyta
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Dominik - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Bardzo dobra szkoła, bo wspaniali nauczyciele :) Poziom...
~Dominik
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 stycznia 2021

Konrad - opinia wątek zamknięty Świetna forma wykładów, która w bardzo efektywny sposób pozwoliła na...
~Konrad
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lutego 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam szkółkę goauto! Pełen profeszjonalizm i super podejście...
~Natalia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Dzięki tej szkole zdałam egzamin za pierwszym razem Wykłady z Panem Wojtkiem...
~Gosia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Poziom nauki części teoretycznej oceniam na bardzo dobry, Pan Wojtek swoim...
~Marek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2021

Kamila - opinia wątek zamknięty Super szkoła jazdy. Część teoretyczna z Panem Wojciechem jak najbardziej na...
~Kamila
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 maja 2021

Basia Maj-ka - opinia wątek zamknięty Do go!auto trafiłam dzięki kilku znajomym, którzy o tej szkole jazdy...
~Basia Maj-ka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Nat - opinia wątek zamknięty Lepiej niż Go!Auto wybrac nie mozecie!! Piszac ta opinie juz dluzsza chwile...
~Nat
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 grudnia 2020

Maria Ziniewicz - opinia wątek zamknięty Polecam Go Auto! Faktycznie podczas odbywania kursu mogłam odczuć, że jest to...
~Maria Ziniewicz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 grudnia 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam szkole go!auto :) Pan Piotr to mega super instruktor :) z...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 listopada 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Kurs w go!auto polecili mi znajomi i również będę gorąco polecała !! Wykłady...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 listopada 2020

Kinga K. - opinia wątek zamknięty Nauka prawa jazdy z go!auto to przyjemność sama w sobie. Zajęcia teoretyczne...
~Kinga K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 października 2020

Dorota Natalia - opinia wątek zamknięty Całym sercem polecam! Teoria z Panem Wojciechem bardzo profesjonalnie,...
~Dorota Natalia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 września 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Super szkoła! Gorąco polecam! Teoria z panem Wojtkiem bardzo ciekawa,...
~Dorota
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Dawid - opinia wątek zamknięty Jak najbardziej polecam! Zajęcia teoretyczne z Panem Wojtkiem były...
~Dawid
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 czerwca 2020

Dominika Pellowska - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam te szkołę, począwszy od zajęć teoretycznych z...
~Dominika Pellowska
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry