GoAuto

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99/101

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Polecam każdemu! Wykłady w przyjaznej atmosferze, wiele ciekawostek, dobrze...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 grudnia 2018

Rewelacja! wątek zamknięty To cud, że zdałam za pierwszym razem! ale na ten cud składa się: szkoła...
~Agata
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 grudnia 2018

To był dobry wybór wątek zamknięty Bardzo dobre opinie na temat szkoły GoAuto nie są bezzasadne. To idealne...
~Staszek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

Wszystkim polecam te szkole wątek zamknięty Bylam totalnym laikiem, jesli chodzi o jazde samochodem . Pare lat temu...
~Iwona
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

Polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam tę szkołę jazdy!! Świetne podejście do kursanta i...
~Agnieszkaa
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Nie ma rzeczy niemożliwych! wątek zamknięty Pragnę gorąco polecić szkołę go auto! Jestem osobą, która zażegnała wielki...
~Karolina Maszk
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 listopada 2018

Super szkola jazdy! wątek zamknięty Bardzo polecam tę szkołę jazdy!!! Teoria prowadzona przez Pana Wojtka jest...
~Karolina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Polecam! wątek zamknięty Zaczynając przygodę z prawkiem, byłam niemalże pewna, że zanim zdam minie...
~Anita
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lipca 2018

Świetna szkoła jazdy wątek zamknięty Doskonałe omówienie teorii na zajęciach pana Wojtka, który zwraca uwagę na...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

Bardzo polecam :) wątek zamknięty Rewelacja. Jazdy z Panem Wojciechem Kielbasa to coś więcej niż objeżdżanie...
~Marta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Teoria z p. Wojtkiem bardzo przystępnie przedstawiona, z humorem, ale...
~Roland Brochocki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lipca 2018

Polecam! wątek zamknięty Zdecydowałam się na naukę w tej szkole z polecenia siostry. Nie żałuje!...
~Nela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lipca 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Chyba nie ma co się za dużo rozwodzić, bo właściwie wszystko jest jasne - po...
~Marcin
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

Nic dziwnego,że w rankingu Go!Auto zajmuje pierwsze miejsce!!!!!! wątek zamknięty Decydując się na naukę w Go!Auto sugerowałam się pozytywnymi opiniami,...
~Ewa
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

Szczerze polecam! wątek zamknięty Szkoła na szóstkę z plusem! Polecam z całego serca. Zajęcia teoretyczne to...
~Marta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

polecam serdecznie wątek zamknięty Ciekawie i przystępnie prowadzone zajęcia teoretyczne, z dużą ilością...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

PROFESJONALNIE wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do kursanta. Rzetelna i dobrze sprzedana...
~Karolina Leszczyńska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Moja opinia wątek zamknięty Goauto, według mnie, tętni zaje...tością. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i...
~Grzesiek Żychski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

TO JEST TO wątek zamknięty Pan Wojtek jest wspaniałym nauczycielem. Część teoretyczna to ogromna dawka...
~ANIA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Bardzo polecam! wątek zamknięty Wspaniała Szkoła! bardzo polecam zarówno teorię (jasno i przejrzyście) jak i...
~doris
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry