GoAuto

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99/101

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkoła z wybitnie profesjonalnym, inteligentnym i pedagogicznym podejściem - z całego serca polecam! wątek zamknięty Na szkołę go!auto natknęłam się jako trochę zdesperowana kursantka innej...
~Łucja Florczak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Polecam go!auto wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecic go!auto! Pan Wojciech Kiebłas to osoba...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Polecam! wątek zamknięty go!auto poleciła mi siostra przez co mam u niej dług wdzięczności!:) Polecam...
~Teresa Szott
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 września 2016

GoAuto - zdecydowanie polecam wszystkim;) wątek zamknięty Gorąco polecam jazdy z Panem Piotrem.Pełen...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2016

polecam! Świetne przygotowanie do jazdy i egzaminu. wątek zamknięty Szczerze polecam jazdy z Panem Piotrem, cierpliwość, ZAANGAŻOWANIE,...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

OSK GO!Auto- miła i przyjazna atmosfera wątek zamknięty OSK Go!Auto mogę polecić ze względu na miłą, przyjazną atmosferę,...
~Sprawiedliwa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

Bardzo mocno zadowolona-polecam wątek zamknięty Go-Auto najlepsza szkoła jazdy na jaką mogłam trafić! Bardzo profesjonalni...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

super szkoła polecam! wątek zamknięty super szkoła bardzo polecam!
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

doskonała szkoła dla wszystkich wątek zamknięty Pan Wojciech Kiełbasa jest instruktorem wymarzonym! Obsługa Goauto...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2016

Polecam: bardzo dobry kontakt i bardzo dobry poziom wątek zamknięty Długo szukałam szkoły w Gdańsku i trafiłam na go auto. Z wcześniejszych...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2016

Zdecydowanie polecam !!! wątek zamknięty Zajęcia teoretyczne z panem Wojtkiem to zero nudy bardzo dobrze tłumaczy. Pan...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

Paulina - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam !!! Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

polecam szkołę goauto wątek zamknięty Polecam wszystkim szkołę nauki jazdy goauto. Termin i jakość szkolenia...
~Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

lider w Trójmieście! wątek zamknięty Podczas kursu zmieniałam OSK i decyzja ta okazała się najlepszą jaką mogłam...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Skorzystałem z jazd dodatkowych w tej szkole i nie sądziłem, że będzie to aż...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo Polecam to firme duzo sie nauczyłam dzieki bardzo dobrych poleceniom i...
~Ksenia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Polecam! wątek zamknięty Dzięki Panu Wojtkowi Kiełbasie nareszcie zdałam wymarzone prawo jazdy tym...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, że względu na Pana Piotra Zimoń :) super instruktor,...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 grudnia 2015

polecam goauto wątek zamknięty Polecam goauto! Jestem bardzo zadowolony z jazdy. Jeśli ktoś chce na serio...
~Szmon
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

Z Panem Piotrem zdałam za pierwszym razem! wątek zamknięty Pan Piotr Zimoń ze szkoły jazdy GoAuto to najlepszy instruktor z jakim...
~Karolina Olszewska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry