Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam! wątek zamknięty oddając mój laptop do zdiagnozowania problemu jaki w nim wystąpił usłyszałam...
~Anita
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Kompetentna obsługa, szeroki asortyment, szybka realizacja zamówienia.
~Maciek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2014

NIE POLECAM NIKOMU!!! wątek zamknięty czas oczekiwania na diagnoze miał wynosić maxymalnie 5 dni, ostatecznie o tym...
~kucszetlandzki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

Spelnienie najgorszego koszmaru konsumenta wątek zamknięty Dostepnosc w zasadzie czegokolwiek poza myszka,tuszem i dyskiem zewnetrznym -...
~Maciej
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

Polecam wątek zamknięty Sklep godny polecenia. Wielokrotnie robiłem u nich zakupy różnorakiego...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 października 2012

Sprzęt zamówiony telefonicznie odebrałam tego samego dnia wątek zamknięty Za to wielki plus. Średnio jestem zadowolona z gburowatego Pana z obsługi,...
~Olga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

Reklamacja towaru wątek zamknięty Widzę, że nie tylko ja miałam ten problem z gralem. Wpiszę, może trochę późno...
~ak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 czerwca 2011

Sklep z czsów PRL wątek zamknięty " Obsługa przy zakupie bardzo miła, przy reklamacji jest bezczelna i...
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2011

Kupowanie w gralu - tragiczna pomyłka wątek zamknięty Widzę, że nie będę pierwszy, ale im więcej takich opini tym może ludzie...
~orzech
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 listopada 2010

Zepsuty sprzęt wątek zamknięty Kupiłem karte sieciową, pojechałem do domu, okazało się iż karta jest...
~konieczny
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 października 2010

Laptop chyba drugiego gatunku wątek zamknięty Kupiłam w Gralu laptopa ASUS, wszyscy go polecają natomiast mój po pół roku...
~Ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 października 2010

Niskie ceny, towar następnego dnia, a obsługa w porządku. :) wątek zamknięty Sklep jak najbardziej godny polecenia. Ceny są często bardzo konkurencyjne....
~Jakub
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 września 2010

nieciekawie.... wątek zamknięty Ganiali mnie kilka razy po sprzet zamówiony, nic nie mozna zwrocic w razie...
~karoryfer
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 września 2010

Gwałtowne zmiany cen wątek zamknięty Po raz kolejny zawiodłem się na sklepie Gral w Gdyni. Cena dysku twardego na...
~MSGdynia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 grudnia 2009

TOTALNA PORAŻKA PRZY REKLAMACJACH wątek zamknięty Od dawna kupuję w tym sklepie , ale już przestaje. Ostatnio zmieniła się...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2009

Totalna zlewka wątek zamknięty Płyte Asusa do reklamacji sprawdzili sami i stwierdzili żę jest dobra...
~zys
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2009

niezadowolony klient. 2 tyg czekałem na kompa wątek zamknięty Postanowiłem kupić sobie zestaw komputerowy wiec poszłem do grala w gdyni i...
~Sylwek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 lipca 2008

Fachowa i rzetelna obsługa wątek zamknięty Od dłuższego czasu wszystkie zakupy sprzętu komputerowego dokonuję w sklepie...
~Adam Biłyk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 czerwca 2008

mk - opinia wątek zamknięty obsługa fatalna, żadnej chęci pomocy, na dodatek za płacenie kartą życzą...
~mk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 czerwca 2008

Straszna obsługa wątek zamknięty Obsługa jest poprostu maskaryczna. Nagrywarka mi się zapsuła miesiąc trzymali...
~Klient
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

41

wątków

do góry