Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Panie Tomku-dziękuję!!!! wątek zamknięty Panie Tomku wielkie dzięki za przygarnięcie, naukę, cierpliwość(szczególnie...
~Monika Z.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 stycznia 2012

POLECAM!!! wątek zamknięty Zapisałam się na kurs do tej szkoły z wielką nadzieją, że trafię na dobrego...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 grudnia 2011

Idealnie!!!! wątek zamknięty W Wyższej Szkole Jazdy realizowałem kurs na kat.A - polecam każdemu kto chce...
~Boguś
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

Jest git:-) wątek zamknięty Właśnie oblewam zdany egzamin:-) Trasy znałem właściwie na pamięć bo...
~Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 października 2011

po prostu uczą jeździć wątek zamknięty Prawo jazdy Kat A- egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam każdemu kto chce...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

POLECAM! wątek zamknięty Gorąco polecam Wyższą Szkołę Jazdy! Egzamin na kat A zaliczony za pierwszym...
~A.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

POLECAM!!! wątek zamknięty Gorąco polecam instruktora Tomka. Dzięki jego pomocy zdałam egzamin na motor...
~Milena
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 września 2011

Jeśli nie tu to gdzie????????????? wątek zamknięty ANIA-instruktor z powołania.Opanowana,,cierpliwa z ogromną wiedzą,którą w...
~Joanna Grzeszczyk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

POLECAM SERDECZNIE JAKO INSTRUKTORA ANIĘ!!! :) wątek zamknięty Egzamin zdany za pierwszym razem , dzięki pełnemu profesjonalizmowi ze strony...
~M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2011

Świetna szkola ! wątek zamknięty Wg mnie ta szkoła to świetny wybór. Super instruktorzy, miła atmosfera i...
~Asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lipca 2011

Tomek jest poprostu the best !!!! wątek zamknięty Od dziś jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy kat. A i to wszystko dzięki...
~Neve
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 czerwca 2011

Ja na pewno polecam wątek zamknięty Nie wiem z kim jeździł kolega z postu poniżej, ale ja mam zupełnie inne...
~Bart.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 czerwca 2011

3 razy tak, przechodzicie do finału ! :) wątek zamknięty Agnieszka: Jako właściciel stada, jego Wysokość Król Julian- pozytywna...
~Paskuda i Złośnik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 maja 2011

WIELKI POZYTYW ! wątek zamknięty Jestem mega szczęśliwa, że na mojej drodze do prawa jazdy napotkałam WSJ i...
~Gosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2011

Najlepsza szkoła w Trójmieście. Dziękuję Tomku!!! wątek zamknięty Zanim trafiłam na Tomka miałam względną przyjemność jezdzić z trzema innymi...
~Monia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2011

Jednak można tanio i dobrze! wątek zamknięty Jest to napewno jedna z najlepszych szkół w Gdańsku! Super wykłady, jak i...
~Aneta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

Polecam bezapelacyjnie wątek zamknięty Zapisałem się na kurs po sprawdzeniu wyników zdawalności na stronie...
~Marek K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 stycznia 2011

polecam wątek zamknięty Bardzo fajna i spokojna atmosfera, dość otwarty i komunikatywny Pan...
~JH
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 stycznia 2011

Wielkie TAK! wątek zamknięty Podpisuję się pod wszystkimi tymi pozytywnymi opiniami! Nie żałuję, że...
~Sandra
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 grudnia 2010

wonderful school and amazing instructors!!! wątek zamknięty Bardzo się cieszę że mogłam trafic na tą szkołę. Dużo się tam nauczyłam co w...
~Olesya
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
96

postów

85

wątków

do góry