Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkola Godna Polecenia wątek zamknięty Na szkole Tomka trafilam co prawda przypadkiem, ale nie zaluje ani jednej...
~Paula
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 grudnia 2010

Anonim - opinia wątek zamknięty Instruktor Tomek cały czas spóźnia się na zajęcia, nigdy za to grzecznościowo...
~Anonim
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 grudnia 2010

Zdałam za pierwszym razem!!! wątek zamknięty Chciałabym bardzo polecić instruktorkę Anię, ponieważ jest cierpliwą i...
~Anita
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 grudnia 2010

Sabina B. - opinia wątek zamknięty Od tygodnia jestem szczęsliwym posiadaczem prawa jazdy. Na tą szkołę trafiłam...
~Sabina B.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 listopada 2010

Zdecydowanie tak! wątek zamknięty Świetna szkoła, profesjonalnie, szybko, miła atmosfera i konkurencyjne ceny....
~a
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 października 2010

Godna polecenia szkoła!!! wątek zamknięty Szczere podziękowania dla Pana Tomka za profesjonalizm i poczucie...
~Dorota
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lipca 2010

Najlepsza Szkoła na motor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Jedyna w mieście szkola gdzie instruktor wie o czym mówi, na wykładach czysta...
~Przemas
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lipca 2010

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Jak najbardziej potwierdzam opinie przedmówców. Do p. Tomka również trafiłam...
~Mariolka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 czerwca 2010

Zadowolona w 100% wątek zamknięty Chciałam serdecznie podziękować Panu Tomaszowi za pomoc w przygotowaniu mnie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 czerwca 2010

Jak najbardziej polecam :) wątek zamknięty Dzięki nauce w WSzJ mogłam zawstydzić własnego męża i powiedzieć mu, że...
~Zenia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 czerwca 2010

Super Szkoła :)) wątek zamknięty WSJ wybrałam przypadkowo,lecz nie żałuję decyzji. Szkoła godna polecenia,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 czerwca 2010

Nie żaluje ani minuty:) wątek zamknięty Zanim wybrałam Wyzsza Szkole Jazdy dlugo szukałam tej własciwej. W tej...
~Romana
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 maja 2010

Dobra szkoła ! Dobry instruktor ! POLECAM ! wątek zamknięty W Wyższej Szkole Jazdy robiłam szkolenie dodatkowe. Szkołę znalazłam w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2010

Super! Cudownie! Extra! Wspaniale! POLECAM!! wątek zamknięty Trafiłam do tej szkoły całkiem przypadkiem i od pierwszej wizyty nie...
~Anita Ż
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2010

SUPER SZKOŁA JAZDY !!! wątek zamknięty Polecam wszystkim tą szkołę jeśli chcecie zdać prawo jazdy. Najpierw...
~Marcin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 marca 2010

Polecam Polecam wątek zamknięty lekcje przeprowadzone z pełnym profesjonalizmem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!już po...
~Magdalena Łońska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 marca 2010

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Do Pana Tomka trafiłam z innej szkoły i to on nauczył mnie jeździć....
~Hania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

Polecam!!! wątek zamknięty Szkoła godna polecenia, pełen profesjonalizm, zero stresu. Po kilku jazdach...
~Karolina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 lutego 2010

Polecam w 100% wątek zamknięty W ośrodku tym skorzystałam z dodatkowych godzin i jestem bardzo zadowolona aż...
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lutego 2010

Z pełną odpowidzialnoscią POLECAM 100% satysfakcji wątek zamknięty Namiary na Tomka dostałem od kolegi,potrzebowalem kilka godzin jazd przed...
~Radosław Wilczek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
96

postów

85

wątków

do góry