Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie wywiązują się z umowy. Nie polecam. wątek zamknięty W ciągu miesiąca trzeci raz telefonicznie proszę o wywiezienie worka na gruz...
~TR
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Porażka wątek zamknięty Nie polecam. Nie odbierają telefonów. Nie raczą również oddzwonić. Jednym...
~Krzyszto
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Wszystko w porządku, worek zabrany, cenowo chyba najtaniej, polecam.
~Milena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2018

Wywóz śmieci wątek zamknięty Szybko, tanio, konkretnie. POLECAM!!
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

Green Service wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam tą firmę,wszystko przebiega sprawnie, zadowolona z...
~Natalia
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Na wywóz worków czekałem ponad 3 tygodnie, w międzyczasie oczywiście dzwoniąc...
user_138018746065
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Usługi średnio, postawa kierownika poniżej krytyki wątek zamknięty Za pierwszym razem - ok, chociaż wizyta wyburzeniowców przekładana. Za...
~Maciek
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

NIGDY WIĘCEJ! wątek zamknięty Walczyłem dwa miesiące o wywiezienie worków. Pomogła dopiero negatywna opinia...
~Robert
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

worki wątek zamknięty Żenada.NIE POLECAM-szkoda waszego czasu,nerwów i kasy na tych...
~Kaska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

nie polecam wątek zamknięty Czekam już dwa tygodnie na odbiór worka z gruzem w Baninie. Monity w firmie...
~sławka
9

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

worek czeka na wywóz 2 miesiące!! wątek zamknięty Od początku tłumaczenie, że lada dzień będzie wywieziony, nawet ostatnio...
~lamika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

Green serwis Chamstwo Bezczelność wątek zamknięty Witam wszystkich nie zamawiajcie usług z green serwis. Pieniądze biorą szybko...
~Piotr
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Polecam, wątek zamknięty worek dostałem nowy, cena niższa niż Sanipor (! ), troszkę czekałam bo to...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

Opinia wątek zamknięty nie polecam , beznadziejna pseudo firma . Albo na wywóz gruzu czekać można...
~remont
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Woreczek wątek zamknięty Dzięki za dowiezienie worka w niedzielę jakiś czas temu, uratowaliście mi i...
~Korek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

Polecam! wątek zamknięty Skorzystałem z usług tej firmy już drugi raz. Dostawa worka i kontakt bez...
~Rafał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

Solidna firma wątek zamknięty Polecam skorzystanie z usług tej firmy. Bardzo szybki kontakt, miła...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

ilu klientow tyle opinii, polecam wątek zamknięty witam, wlasnie koncze remont mieszkania, informacje o tej firmie nie trudno...
~mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

Green Service wątek zamknięty Szybki czas realizacji , bez problemow , polecam .
~Kamil
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

Na medal wątek zamknięty Zamówione worki przyjechały następnego dnia. Odbiór zapełnionych worków 6...
~Ewa Gd Przymorze
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry