Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Odradzam korzystanie z usług tej firmy w zakresie worków na gruz wątek zamknięty Odradzam korzystanie z usług tej firmy w zakresie worków na gruz ; nie ma...
~Gestia Zarządzanie Nieruchomości
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Profesjonalnie wątek zamknięty Mi dziś zabrali 2 worki . chcieli 3 ale powiedziałem że żonie jeszcze się...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

Nie polecam korzystania z green service wątek zamknięty Od 3 tygodni próbuję załatwić wywóz nieczystości z działki. Umawiają się...
~Rysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

green service-nie wywiązują się z umowy!!!!!!!!!! wątek zamknięty Green service to naaaajgorsza firma ktorą kompletnie nie wywiazuje sie z...
~Firma Usługi Budowlana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

Green anty Service wątek zamknięty Sześć tygodni minęło od pierwszego zgłoszenia, a moje 2,5-tonowe worki jak...
~Monika
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2014

Green Service - niepoważna firma wątek zamknięty Od początku lipca dzwonię do nich co tydzień. Linia jest wciąż zajęta, gdy w...
~magda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

Nie polecam usług tej firmy! wątek zamknięty Dwa razy korzystałam z usług tej firmy za każdym razem firma spóźniała się ze...
~majka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2014

.. wątek zamknięty Ta firma to jakaś porażka.....Czekam już 2 tygodnie i nic. Mam nadzieje ze...
~xxx
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

Wywóz worka z gruzem wątek zamknięty Firma nierzetelna. Worek dostarczony bardzo szybko, ale odbiór - czekam już 6...
~Rafał Szewczyk
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

Koszmarna firma ten Green Service wątek zamknięty Worki przywieźli po kilku godzinach, od ręki pieniądze zabrali. Teraz mam...
~Rysiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Green Service - solidna firma wątek zamknięty Worki dostarczane są na czas i odbierane po 5 dniach od złożonego zamówienia....
~Marzena
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

green service wątek zamknięty W dobie takiej konkurencji,ta firma dziwne ze jeszcze prosperuje... Ja na...
~anonim
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Apel, nie zamawiajcie serwisu Green Service wątek zamknięty Worki, za które sie płaci, dostarczają natychmiast, natomiast wywóz...
~in
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2014

Zdjęcia worków na gruz wątek zamknięty Apel: Dodawajmy zdjęcia toreb w galerii artykułu dotyczącego problemu z...
~AS
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2014

nie polecam firmy Green service wątek zamknięty Firma nierzetelna, nie reaguje na zgłoszenia. Przy ul. Seredyńskiego worki...
~mieszkaniec
7

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

100% polecam wątek zamknięty Po zamówieniu woreczki przyjechały po 4 h. A zabrali po 4 dniach.
~putin
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

Szybka obsługa wątek zamknięty Zamówiliśmy worki do wywozu gruzu po remoncie. Wszystko elegancko przebiegło,...
~Ania
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

Polecam!! wątek zamknięty Na prawdę polecam tę firmę. Bezproblemowy kontakt, szybkie wykonanie....
~Artur
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2014

Green Service wątek zamknięty Nie polecam 5 tygodni czekania i ciągłe telefony niestety niska cena i niska...
~Kamila
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt, usługa wykonana profesjonalnie i terminowo. Polecam.
~Maciej
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry