Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rzetelnie i tanio – polecam wątek zamknięty Kompleksowy remont od listopada 2011 do lutego 2012. Worki dostarczano...
~Jacek Baranowski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lutego 2012

opinia wątek zamknięty Sprawność w dostawie worków i ich odbioru godna polecenia.Kontakt z firmom...
~janusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 grudnia 2011

Polecam tę firmę wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, polecam
~Skrzyncki Sławomir
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 października 2011

POLECAM wątek zamknięty Prowadzę firmę budowlaną i korzystam z kontenerów i worków Freen Service i...
~Kędziejewski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 września 2011

nie odbierają w terminie wątek zamknięty W połowie sierpnia 2011 wysłałem sms zgłaszającego odbiór. Nikt nie...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2011

Ta firma to nieporozumienie wątek zamknięty big bagi dostarczyli szybko skasowali 400 PLN ,i czekam dwa tygodnie na...
~POSIADACZ NAPEŁNIONYCH BIG-BAGÓW
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

O takiej firmie mogę powiedzieć - renomowana wątek zamknięty Witam. Na wstępie chciałbym podziękować za dotychczasową współpracę i...
~Sebastian Sitek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lipca 2011

MARC GRUPA-DOM wątek zamknięty Super - tanio, na czas, bardzo elastycznie.
~Marc MAREK BŁASZCZYK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lipca 2011

polecam!! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, ceny przystępne, wszystko jak najbardziej ok! Odbiór...
~natalia0909
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

Beznadziejna firma. Na odbiór worków z gruzem czekam miesiąc i bez rezultatu wątek zamknięty Beznadziejna firma!! Bardzo droga. Zamówiłem kontener na śmieci za 400 zł....
~Andrzej Bogdanowicz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

Szybko i Tanio wątek zamknięty Korzystam z usług Green Service dłuższy czas i jestem bardzo zadowolony ze...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2011

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim bezproblemowo
~Mateusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 czerwca 2011

W porównaniu do zieleni itp. rewelacja wątek zamknięty Oby wiecej takiej alternatywy na rynku
~Heniek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 czerwca 2011

Bez zastrzeżeń wątek zamknięty Dobry kontakt. Sprawne załatwienie sprawy.
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

K.P - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim! Rzetelna firma, doskonały kontakt i jakość usług. Ceny...
~K.P
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

Pozytyw wątek zamknięty Od czasu , kiedy Green Service przejęli inną sopocką firmę wywożącą gruz,...
~Leszek Interior
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 czerwca 2011

Worek przyjechał szybko wątek zamknięty Co do odbioru worka czekałem po zgłoszeniu 13 dni, przypominając się...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

szybko i solidnie wątek zamknięty Worki dostarczone tego samego dnia, przystępna cena i dobry kontakt :) Odbiór...
~Mariusz W.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 maja 2011

Solidna firma wątek zamknięty Szybki dowóz worków i wywóz gruzu. Miły kontakt, szczerze polecam.
~Firma remontowo-budowlana ANNODA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 maja 2011

solidna firma wątek zamknięty worki zamawiałem u państwa już kilka razy ze względu na dobrą cenę i miłą...
~sebastian.p
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry