Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Porażka wątek zamknięty Nie polecam. Długo się czeka i przyjeżdża zimna. Nigdy więcej.
~Jan Marian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lutego 2019

Zawiedziooooony wątek zamknięty Zamawiałem pizze już wielokrotnie z tej pizzeri i zawsze bylo +/- dobrze, do...
~Pawe
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Nie polecam wątek zamknięty Bardzo długi czas oczekiwania. Pizza niezgodna z zamówieniem. Niesmaczna.
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2018

Pyszna Pizza wątek zamknięty Oryginalnie zakręcona pizzeria. Polecam.
~Bullo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

super pizza i sos czosnkowy petarda wątek zamknięty Bardzo smaczna pizza, miła obsługa. Lokal bardzo ładny. Sos czosnkowy petarda!
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Najlepsza pizzeria w Trójmieście!!!!!! wątek zamknięty Pyszna pizza ,,na bogato"!!! Jestem stałą klientką i ani razu się nie...
~paula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Polecam Najlepsza knajpa na pomorzu wątek zamknięty Jedzenie i picie pyszne podane przez ładne dziewczyny w miłej atmosferze,...
~Jan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Spoko wątek zamknięty Pizza spoko i reszta też, na pewno wrócę
~Kryspin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Niestety nie polecam wątek zamknięty Zamówienie w nowy rok - czas oczekiwania 2h. Rozumiem, ale można było o tym...
~ehh
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

Odradzam wątek zamknięty Pizza dojechała zimna i gumiasta. Ilość składników minimalistyczna. "...
~Radeks
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

polecam wątek zamknięty Pizza bardzo dobra jedna z lepszych w Gdynii.Trochę długo się czeka na...
~Daria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 listopada 2016

polecam wątek zamknięty Pyszne polecam. Pizza pycha danie obiadowe skrzydełka także super
~wiola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2016

Odradzam wątek zamknięty Nigdy więcej , ciasto okropne , składniki do pizzy - najtańsze jakie się...
~Kinga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 czerwca 2016

Jedna z lepszych w Gdyni wątek zamknięty Dostawa ekspresowa, a pizza cieplutka i bardzo smaczna. Polecam
~Arek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2016

Gruby benek- gruby wałek wątek zamknięty Kupiłem pizze. Wzasadzie podeszwę z pieczarkami. Ciasto mokre, nie...
~Mark
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

Spalona lasagne wątek zamknięty Dostałam w zamówieniu do domu spaloną lasagne. Nie zjadłam wylądowała w...
~lusi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

dostawa domowa wątek zamknięty zamówienie -popularny Benek mega wypas.Szkoda.ciasto niewypieczone składniki...
~Basia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry