Widok

Grupa Integracyjna Trójmiasto

Witam wszystkich czas powoli wraca do normalności więc zapraszam do grupy na Facebooku o nazwie :
Grupa Integracyjna Trójmiasto
Celem grupy jest spotykanie się na różnego rodzaju wydarzeniach organizowanych przez grupowiczów więc jeżeli brak ci spotkań towarzyskich, nie masz z kim się wybrać gdzieś, chcesz powiększyć grono znajomych.
Nic prostszego dołącz do nas zrób wydarzenie lub zgłoś udział już w istniejącym wydarzeniu.
Serdecznie zapraszam ludzi aktywnych chcących się integrować
W razie wątpliwości jak to wygląda i pytań dotyczących grupy proszę kierować na mail:
Grupaintegracyjnatrojmiasto@interia.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co myślisz żeby w jakiś interesujący sposób połączyć się ze społecznością oddaloną o kilka kilometrów od Gdańska?
Lubię Poznawać nowych ludzi poznawać tworzyć ciekawe okoliczności
https://sprzedawaj-lokalnie-miastko.blogspot.com/, image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie widzę w tym problemu jeżeli są chęci do spotkań wypadów to czemu nie. Nie ograniczamy się tylko do Trójmiasta względem osób jak i wypadów. Więc zapraszam chętnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Daj spokój z tą grupą,kolejna socjotechnika,grupa stworzona by pod pretekstem integracji społecznej, grzeszyć i bzykać się na spotkaniach,wycieczkach.
Znajomi byli kiedyś w tej grupie, opowiadali jak samce alfa tej grupy zmieniali partnerki co tydzień, dziś bzyknął tą, na następnej imprezie już inną, a w tygodniu jeździł na bzykanie do jednej drugiej i trzeciej.
Nic nie mam do nich,bo każdy bawi sie jak lubi,tylko szkoda mi tych głupich dziewczyn co nogi rozkładały po pijanemu, a na trzezwo, uważały się za cnotki "niedającedupykazdemu",istna hiporyzja.
No ale to słyszałem tylko z opowiadań,wiec
kolego zależy kto co lubi, jeśli szukasz takich zabaw jak sodoma i gomora to wbijaj do nich i przekonaj się czy faktycznie to prawda co opowiadali mi znajomi.
życze ciekawych doświadczeń hehe
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dorosli ludzie mają własne mózgi i sami ponoszą odpowiedzialność za swe czyny.
Przynajmniej: powinni mieć i ponosić.
Skoro nikt nikogo do niczego nie zmusza, to w czym problem? Nie twoje małpy, zatem nie twój cyrk.

> słyszałem tylko z opowiadań

Kolportaż niezweryfikowanych informacji pospolicie nosi nazwę plotkarstwa.

PS: grupa ani mnie ziębi, ani grzeje. Nie znam (chyba) nikogo z tej grupy, zatem nie mam podstaw do jakiejkolwiek oceny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Źle na to patrzysz, kobiecie po prostu nie wypada tak jawnie rzucić się na faceta w celach rekreacyjnych, tak samo jak jest postrzegane wymienianie się partnerami. Nie widzę nic złego w dobrowolnym kontakcie seksualnym dwojga dorosłych ludzi. Mam tylko wrażenie że ci panowie są zabawkami w rekach pań i to tak dyskretnie żeby tamci sie nie zorientowali, przecież w tych czasach wszyscy wiedzą, zwłaszcza w tak małych grupach, i myślę że opowieści panów bywają mooocno podkolorowane. Nie ufaj plotkom, przyjdź zobacz sam...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A Ty Kocio jesteś w tej grupie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Zostałem przekonany, pójdę zobaczę i popytam ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hehe to poszalaleś w wypowiedzi która rozbawila mnie bo kolega mówił.ja poznałem w grupie świetnych ludzi i złego słowa nie powiem o nich a ci którzy mi nie pasują zwyczajnie nie utrzymuje kontaktu. Wypowiedź za kolegę jest strasznie dziwna skoro go to spotkało bo raczej sądzę że to ciebie i nie w tej grupie. Krótki wniosek ta grupa jest od paru miesięcy i nic puki co się w niej nie działo w formie wydarzeń spotkań itp. Więc opowieści dziwnej treści rzekomego kolegi zostaw sobie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nienawidzący Hipokryzji, dlaczego spokój? Chciał to załozył. Stanę trochę w obronie Michała. Nie należę do tej grupy, ale uważam, że jest to "jakaś" inicjatywa, pomysł. Jeśli kobieta lub mężczyzna godzą się na "bzyknięcie", jednorazową przygodę lub wielorazową to dlaczego nie? Może taką mieli potrzebę. Seks też jest dla ludzi. Dlaczego mają sobie tego odmawiać. Osoby, które są zbulwersowane tym co obsrwują mają wybór, opuszczają grupę. Ja bym tak zrobiła, na ich miejscu. Kobiety, jak i mężczyzni, każdy zazwyczaj po alkoholu jest inny niż na trzeźwo. To ich sprawa, problem lub nie czy na codzień są cnotliwy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Trochę wieje tym, że mamy żyć według okreslonego schematu, ktory ktoś za nas i dla nas napisał. A ja się będę buntować. Będę żyć po swojemu. A "on" niech bzyka co spotkanie inna, na zdrowie "jemu", albo "jej".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zapraszam do grupy jest już nas 140 osób i kilka fajnych spotkań już za nami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jakich okolicach się głównie spotykacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tam gdzie ktoś zrobi wydarzenia ale głównie to Gdańsk Sopot puki co. Gdynia nie wykazuje chęci organizacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam do grupy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Zadbanego Pana do towarzystwa (25 odpowiedzi)

Czy są w 3mieście agencje towarzyskie, z ofertą zadbanych Panów w wieku 30-40 lat? Dziewczyny,...

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

czat (25 odpowiedzi)

gdzie mamy wejsc,aby rozmawiac na czacie?????????????????

do góry