Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Radoslaw - opinia wątek zamknięty Takich jak Krzysztof to szukać ze świecą. Polecam
~Radoslaw
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 stycznia 2022

Barbara - opinia wątek zamknięty Wspaniały spływ nocny do morza! Cała Polska się zjeżdża:)
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 grudnia 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Świetne wycieczki w miłej i luźnej atmosferze.
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 grudnia 2021

Aga - opinia wątek zamknięty Krzysztof organizator to pasjonat, wkłada serce w to co robi, tłumaczy,...
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2021

Kris - opinia wątek zamknięty Świetna organizacją, kreatywni ludzie z Gr3. Dzięki nim można poznać zakątki...
~Kris
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 czerwca 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Grupa działa prężnie i motywuje do ruchu nawet najtrwalszych kanapowiczow !...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2021

Anna Ł. - opinia wątek zamknięty Fajnie się z nimi wybrać na spacer, wycieczkę rowerową czy kulig. Wszystko...
~Anna Ł.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 grudnia 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty doskonale przygotowane trasy, fantastyczna atmosfera
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

joanr - opinia wątek zamknięty fantastyczna forma spędzania czasu, zawsze pozytywna atmosfera
~joanr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Weronika - opinia wątek zamknięty Wycieczki z Panem Krzysztofem to super sposób na spedzenie wolnego czasu na...
~Weronika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Joanna Muzolf - opinia wątek zamknięty To jest to o co mi chodzi...przebywanie wśród natury, spotkanie ze znajomymi...
~Joanna Muzolf
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Robert - opinia wątek zamknięty Wycieczki rowerowe pierwsza klasa.Z góry wiadomo gdzie ,kiedy,jak daleko...
~Robert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam, profesjonalna obsługa. Miła, swobodna atmosfera z zachowaniem...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Wioletta - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne i ciekawe wyprawy bardzo polecam i mam nadzieję że cały czas...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

A.Urban - opinia wątek zamknięty Podoba mi się forma wydarzeń. Zachęca mnie do aktywności.
~A.Urban
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Anna Stabrowska - opinia wątek zamknięty Gwiazdki to mało. Spotkac Ludzi, którzy dzielą się swą pasją i potrafią...
~Anna Stabrowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

rafalski - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam. Profesjonalna organizacja każdego wyjścia. Świetnie...
~rafalski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Super inicjatywy, warto jest aktywnie spędzać czas i poznawać nowe miejsca
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Korzystałem wiele razy. Super wycieczki, zawsze zaplanowane i przeprowadzone...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Świetna organizacja wędrówek, zawsze sympatycznie. Bardzo ciekawe...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry