Widok

Grzybiczne zapalenie sutków podczas karmienoa

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy któraś z was miała grzybiczne zapalenie sutków i udało się je wyleczyć? Mój córa ma 3 tygodnie a ja od tygodnia walczę z tym zapaleniem. Położna która jest tez doradca laktacyjny poleciła mi smarować sutki po każdym karmieniu nystatyna jednak smaruje tydzień i nic to nie pomaga. Moja córka tez złe łapie pierś co pewnie jest powodem tego ze zapalenie nie mija. Jestem coraz bardziej zniechęcona do karmienia i mimo iż chciałam karmić min pół roku z każdym dniem zastanawiam się czy już nie skończyć
Jeśli ktoś wyleczył to dziadostwo to bardzo proszę o informacje jak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idz do pediatry, moze twoja dzidzia ma tez plesniawki i stad u ciebie ta grzybica. Na plesniawki u niemowlaka dobry jest flukonazol w plynie, ale nie wiem czy można go podac tak malemu dziecku. Moze tobie trzeba będzie podać doustnie tez flukonazol w tabletkach (można go stosowac podczas karmienia piersia).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mała niech sprawdzi pediatra w sprawie pleśniawek tak jak pisze koleżanka wyżej.
Mój synek mnie zaraził grzybkiem i pomogła maść clemastinum. Tylko przed karmieniem dobrze umyj sutki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mycie sutków nic nie da przy grzybicy. Ja polecam Flukonazole, lekarz powinien dać i dla Ciebie i dla dziecka odpowiednią dawkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skąd wiesz , ze to grzyb?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja położna która jest tez doradca laktacyjny mi powiedziała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A u dziecka w buźce nie widać żadnych pieśniarek czy mino wszystko mogą tan być?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

Nie mam ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych (19 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś również dostrzegł u siebie taki problem? Dodam,że z tabletek nie zrezygnuje bo...

Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ (28 odpowiedzi)

Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu...

do góry