HAH Sopot

Kluby, dyskoteki

Sopot, al. Franciszka Mamuszki 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Impreza wątek zamknięty Super klub! Ciesze sie ze moge iść z kumpelami do klubu i nikt mnie nie...
~4dziewczyny
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 listopada 2015

Panieński Agaty wątek zamknięty Świetne miejsce. Bawiłyśmy się rewelacyjnie. Pozdrowienia z Łodzi
~Yza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Fajne miejsce! wątek zamknięty Byłam tam razem z koleżankami. Bardzo fajne miejsce, klimatycznie i...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

najlepsze miejsce wątek zamknięty Organizowałyśmy w Hahu wieczór panieński i było mega. To była jenda z...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

Klimatyczne miejsce! :D wątek zamknięty Organizowałyśmy tam wieczór panieński naszej przyjaciółce i trafiłyśmy w 10 z...
~Marcela :D
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

Ej sorry wątek zamknięty Przychodząc do klubu wita mnie dwóch jak nie trzech krypto-gejów nawet fajni....
~Dalej
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 października 2015

na 6! wątek zamknięty Miejsce rewelacyjne, obsługa przesympatyczna, szczególnie jeden chudszy blond...
~Jarek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 września 2015

Super klub wątek zamknięty Super klub zawsze coś się dzieje ludzie są ok. tlko obsługa czasami chce...
~Daro
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2015

Super! wątek zamknięty Naprawdę Warto sie wybrać do HAH'u, jest świetna muzyka, wspaniała atmosfera...
~Matias
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lipca 2015

Sobotni przypadkowi goscie wątek zamknięty Bardzo grzeczna obsługa super muzyka usmiechnieci ludzie tylko ochroną nadęta...
~Ecj
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry