Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Przyszedłem z zepsutym dyskiem, Pana Łukasz zajął się nim natychmiast,...
~Grzegorz K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty Same najwyższe noty, no bo jak inaczej ocenić usługę zrealizowaną w 30 min...
~Artur
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Profesjonalne podejście do problemu. Bodajże jedyna firma w województwie...
~aba1991
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Z czystym sumieniem i z uśmiechem na twarzy polecam fantastycznego...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

Polecam bez cienia wątpliwości! wątek zamknięty Fantastyczna obsługa, doskonała jakość, niezwykle szybko wykonane zlecenie....
~Aleksandra S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

Grzegorz , Wieleń wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z odzysku danych. Cena również mnie mile zaskoczyła....
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2017

SUPER! wątek zamknięty Polecam wszystkim współpracę z HEX. Tanio + szybko często nie równa się...
~Bartłomiej Fijołek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Fachowe odzyskiwanie danych myślę że ze wszystkich nośników danych. wątek zamknięty Nie znam lepszego specjalisty w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych dysków.
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

Pierwszy raz spotkałem się z taką firmą i szczerze polecam. wątek zamknięty Serdecznie polecam firmę. Dwa razy już Pan Łukasz mi pomógł. Raz z dyskiem...
~Patryk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

profesjonalizm wątek zamknięty dobra i solidna firma, którą mogę polecić, szybkie i profesjonalne podejście...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2016

Bardzo miła, rzetelna obsługa i dostępna cena! wątek zamknięty Bardzo miła, rzetelna obsługa i dostępna cena! Polecam, odzyskałem wszystkie...
~Damian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

Firma HEX - ostatnia deska ratunku wątek zamknięty Jestem zmuszony ocenić firmę HEX na ocenę celującą. Z problemem uszkodzonego...
~MarianGDA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

Polecam! wątek zamknięty Co prawda danych nie udało się odzyskać ze względu na mechaniczne uszkodzenie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

POLECAM !!! wątek zamknięty Serdecznie polecam firmę !!! Rzetelna, fachowa i szybka. Laptop na drugi...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

POLECAM! wątek zamknięty Solidna firma, zawsze służą pomocą,potrafią szybko zdiagnozować problem i...
~Tom
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

POLECAM!!! wątek zamknięty Szybko, Sympatycznie, Fachowo
~Tomasz.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

Opieka wątek zamknięty W końcu mamy działający system i stały serwis w firmie.
~Księgowość
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2013

Polecam na 100% wątek zamknięty Polecam szybka i fachowa pomoc.
~Zajryx
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 stycznia 2013

Szerze polecam wątek zamknięty Polecam ten serwis ponieważ korzystałem z ich usług i są naprawdę dobrzy w...
~piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 listopada 2012

Polecam w 100% wątek zamknięty Naprawdę dobry serwis, Pan pomógł mi odzyskać dane z dysku. Duuuużo...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry