W listopadzie stwierdziliśmy z mężem, że niestety musimy zamienić nasze idealne mieszkanie. Zamiany podjęło się biuro niby bardzo prężne ale przez pół roku nic nie załatwili. Następne biuro stwierdziło że najpierw muszę znaleźć kupca a potem szukać odpowiedniego do kupienia mieszkania. Baliśmy się że na starość zostaniemy bez mieszkania, albo w jakiejś norze. I wtedy spotkałam Panią Basię Krężelewską, która sprzedawała akurat jakiś mieszkanie, które oglądałam i mi nie odpowiadało.
Pani Basia podjęła się znalezienia odpowiedniego mieszkania i sprzedaży naszego. Po poprzednich doświadczeniach myślałam że będzie to trwało przynajmniej parę miesięcy. A tu w ciągu miesiąca znalazło się idealne mieszkanie dla nas i kupiec na nasze mieszkanie. Pani Basia zachwyciła mnie swoją operatywnością jak i kompetencjami oraz umiejętnością negocjacji. Przeprowadziła nas przez wszystkie meandry prawne, tak że ani przez moment nie odczuwaliśmy strachu o utratę życiowego dorobku. Obecnie mieszkamy już w nowym mieszkaniu i wychwalamy pod niebiosa Panią Basię. Jest to osoba naprawdę godna polecenia, miła sympatyczna i przy tym doskonale znająca zasady obrotu nieruchomościami. Szczerze polecam !!!