Hallo Taxi

Taxi Przewóz osób

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 29

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
super taxi wątek zamknięty Pierwsza korporacja w której mogłem zapłacić kartą.Pani na centrali bardzo...
~Markus
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2010

BRAK SŁÓW wątek zamknięty Witam, kilka dni temu zamówiłam taksówkę. Zależało mi na czasie...Przejazd...
~JUSTYNA
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

Super!!Zamawiam czesto w Oliwie na Karpacką wątek zamknięty Jedyna porządna firma w Gdańsku,która ma jedną stawkę na całe...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Nie polecam innym wątek zamknięty Zaskoczyła mnie odpowiedź kierowcy na moją prośbę, żeby pojechał trochę...
~Paweł
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

polecam wszystkim :-) wątek zamknięty Super szybko, super miło, pełen profesjonalizm - a przede wszystkim obsluga...
~mama ucznia szkoły baletowej
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 czerwca 2010

Polecam Polecam HALLO TAXI 19666 wątek zamknięty Przede wszystkim czyste auto i pachnące w środku,widać naprawdę pełen...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 marca 2010

KORZYSTAM , ZAMAWIAM NA STOGACH wątek zamknięty NIE RAZ JECHAŁAM HALO TAXI .... ZAWSZE JAK NIE PRZYJECHAŁ AUTOBUS, KTÓRYM...
~ASIA STOGI--------STOGI------STO
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 stycznia 2010

LOTNISKO wątek zamknięty Witam korzystałem ostatnio z tej firmy wracając lotniska . Rachunek za...
~Andrzej Hallun
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 stycznia 2010

OPINIA O HALLO , WEDŁUG MNIE NAJBARDZIEJ PROFESJONALNA FIRMA TAXI wątek zamknięty Jeżdżę z nimi dłuższy czas wszystko w najlepszym porządku, zamawiam taksówkę...
~ziólkowski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 stycznia 2010

JEŻDŻE I POLECAM wątek zamknięty DZWONIE PO TE TAKSÓWKI NA CHEŁMIE , CZASEM Z ORUNI WSZYSTKO OK
~Michał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 stycznia 2010

opinia wątek zamknięty korzystam regularnie, polecam innym
~Krystyna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 stycznia 2010

NAJLEPSZE TAKSÓWKI W TRÓJMIEŚCIE HALLO TAXI GDAŃSK 9666 wątek zamknięty Często korzystam z usług taxi. Po imprezach w nocy wsiadalismy do...
~Magda
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 września 2009

Zamawiamy i polecamy wątek zamknięty ZAMAWIAMY W NOWYM PORCIE, TAXI PRZYJEŻDŻA SZYBKO, UPRZEJMI KIEROWCY , TANIO ,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 grudnia 2009

Polecam Hallo Taxi 9666 wątek zamknięty Polecam firmę wszystkim ponieważ często przywożą mi ZAKUPY do domu i bez...
~Mariola ze Stogów
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 grudnia 2009

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam naprawdę super firma, nie znam lepszej, uprzejmi kierowcy,...
~kamil
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 października 2009

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POLECAM!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Korzystalem, polecam ta firemke na telefon dają 20% znizki
~adkow
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 października 2009

-------------------POLECAM---------------------- wątek zamknięty Miła pani na centrali,krótko sie czeka na taksówke ,łatwy do zapamietania...
~Jurek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 października 2009

polecam,polecam,polecam,polecam., super,super,polecam ,Jedyna Normalna Firma wątek zamknięty Gorąco polecam tą firmę,czesto korzystam.Mieszkam w Gdansku--Osowie i...
~Przemysław Lech z Osowy
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 października 2009

szatan taksi wątek zamknięty polecam, łatwo zapamiętać 1-9 szatan, szybko tanio i spoko obsługa... innym...
~dolofones
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 września 2009

Super wątek zamknięty Miła pani na centrali , czyste auto.
~Piotr
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
106

postów

80

wątków

do góry