Widok

Halo, halo tu Kosmitka

No i nie myślałam że też napiszę tu w takim temacie. A mianowicie szukam koleżanki z Gdyni. Najlepiej północne dzielnice lub graniczące. Od niedawna mieszkam w Gdyni i wszystkich znajomych mam w Gdańsku. Niby fajnie bo od czasu do czasu można się spotkać ale..... no właśnie. Chodzi mi o kumpelę, żeby wyskoczyć razem do pubu, potańczyć itp. Jestem bardzo aktywna, może nam ADHD hahaha. Niestety mojej połówki często nie ma i nie mam z kim wyskoczyć gdziekolwiek. Szukam koleżanki w okolicach 40 - stki. Przed czy po to nieistotne, ważne żeby miała podobne upodobania.
Vilette, Inka trochę są za daleko. Ka w wiecznych rozjazdach. I cóż mi pozostało. Dać ogłoszenie hihihi. Może będzie jakaś podobna kosmitka.
Hejterzy , nie doszukujcie się żadnych podtekstów hahaha. Ale wiem że i tak będą.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hejka, podaj maila to sie skontaktujemy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, każdy zalogowany może napisać wiadomość prywatną
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Albo na maila
kosmitka.kosmitka1@wp.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zaczynamy, zamiast chodzić z koleżanką do nightclub-u dla pań zaproś któregoś kolegę do siebie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wdr, zapraszam Cię
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Któregoś to nie znaczy pierwszego z brzegu....
P.S.
Nie wiem czy ta stopka to marzenia czy dokonania - ale w takim stylu to do Inki czy drugiej koleżanki to 5 minut drogi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ależ Wdr, nie jesteś pierwszy z brzegu
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co do Inki czy Vilette to niby nie daleko. Tylko pojawia się problem gdy planowane jest spotkanie np przy alko. A komunkacja miejska nie zawsze pasuje.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

Mężczyzna zwykły niezwykły (9 odpowiedzi)

Poznam faceta z jajami bez żony ,180 cm wzrostu może na początek na spacer a co się zdarzy dalej...

Szukam Fajnej Kobiety z Wrzeszcza (3 odpowiedzi)

Spotkajmy się, porozmawiajmy, może coś dobrego z tego wyniknie...

do góry