Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
No - ocena Płaciłam za loże + moja przyjaciółka wygrała loże ale zero prywatności mogą...
~No
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 9 marca 2024

Dana - ocena Sylwester w klubie taki sobie. Fatalne nagłośnienie, jak można nie...
~Dana
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 1 stycznia 2024

Grel - opinia Zdecydowanie odradzam . 3 bary z których 1 otwarty a byłem w tym roku 3 raz i...
~Grel
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 2 kwietnia 2023

Julia - opinia Polecam bardzo, super imprezy, zawsze tłumy
~Julia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 15 lipca 2023

Paulina - opinia wątek zamknięty Zostałam nie wpuszczona bo miałam bluzę z kapturem. Chciałam zapłacić za...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 marca 2022

Paula - opinia wątek zamknięty Jestem mile zaskoczona imprezą urodzinową Haremu. Fajna muza, dobry klimat,...
~Paula
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lutego 2020

Klub to żart, kompletna pomyłka, nikt normalny tam nie pójdzie, bez klimatu, dj do bani wątek zamknięty Klub to żart, kompletna pomyłka, nikt normalny tam nie pójdzie, bez klimatu,...
~gladki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2019

Najlepszy klub! wątek zamknięty Najlepsze imprezy w Gdyni, super obsługa, a ludzie bawią się do białego rana...
~xxxjglx
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

BARMANKA, która ma problem z komunikacją wątek zamknięty Weszłyśmy na imprezę, przywitał nas miły Pan z szatni oraz mili bramkarze. Po...
~Zuza 25
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2015

Dramat wątek zamknięty Była nadzieja na coś lpszego po elipisie która kiedys kiedyś była naprawdę...
~Bass
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

Super miejsce wątek zamknięty Ciekawa zmiana w miejscu Elypse, orientalny klimat bardzo mi się podoba....
~A.N
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

Świetnie wątek zamknięty Super klub, świetne imprezy do samego rana.
~Caroline Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

Harem wątek zamknięty W Haremie bywam raz na miesiąc, dwa. Mogę szczerze powiedzieć że jest to...
~kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 marca 2014

DRAMAT KOLEJNY RAZ wątek zamknięty Panowie ,,selekcjonerzy'' mogliby selekcjonować trochę dyskretniej, bo ma się...
~ano
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

To miał być super Sylwester wątek zamknięty Tak, to miał być super Sylwester. Wcześniej zarezerwowany po zachęcających...
~Gosia
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 stycznia 2014

tak sobie wątek zamknięty Byłam w Haremie po raz pierwszy w ubiegłą sobotę na imprezie Andrzejkowej....
~DeeBee
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 grudnia 2013

Nieporozumienie wątek zamknięty Byłam w Haremie na imprezie andrzejkowej i jestem bardzo zawiedziona tym, jak...
~Paulina
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 grudnia 2013

Bramkarz do wymiany wątek zamknięty Impreza super..klimatyczna,muzyka dobra.Ogólnie bawiłam się tam dość...
~Ania
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Maciek - opinia wątek zamknięty W ostatnią sobotę bawiliśmy się ze znajomymi w Haremie. I to nie pierwszy...
~Maciek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2013

najlepsze miejsce na imprezę w Gdyni!!! wątek zamknięty Wczoraj tzn. w sobotę byliśmy ze znajomymi w Haremie na imprezie i muszę...
~michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry