Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kiepski, niedzielny obiad. wątek zamknięty Menu jakby dość skąpe. Podano nam nieświeżą przystawkę (ryba), kórej zjeść...
~Klient z 3miasta.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Sylwester 2013/2014 wątek zamknięty Niestety jesteśmy bardzo zawiedzeni:( Było nas kilka osób bardzo liczyliśmy...
~sub
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Rewelacja! wątek zamknięty Dzisiaj mieliśmy w Harnasiu obiad zaręczynowy. Lokal został wybrany po...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 stycznia 2014

Sylwester 2013 - nie polecam wątek zamknięty W przyszłym roku na pewno się tam nie wybiorę i nikomu nie polecam. Kelnerki...
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Odwiedziłam lokal z rodzina z Anglii w nadziei na dobra Polska kuchnię i...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2013

Polecam wątek zamknięty Dobra kuchnia, super obsługa potrafiąca doradzić. Lokal przyjazny małym...
~klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2013

Sylwester 2012, wszystko byłoby ok ale..... wątek zamknięty Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że na do widzenia, kazano nam zapłacić 5...
~Jolanta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

Bal Karnawałowy wątek zamknięty Po raz drugi organizowałam przy pomocy Pań Manager restauracji "Harnaś" bal...
~Lidka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

Sylwester 2013 nie polecam wątek zamknięty Impreza przereklamowana, jedzenie dobre ale bardzo małe porcje, na...
~Rozczarowany
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 stycznia 2013

Dobre miejsce na wesele wątek zamknięty Jedzenie było bardzo smaczne, dobrze doprawione. Mięsa były soczyste, a ryby...
~Nowożeńcy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 października 2012

Co się stało z kuchnią w Harnasiu ?!?!?! wątek zamknięty Korzystałam z restauracji kilkakrotnie, organizowałam obiad urodzinowy dla...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

nic specjalnego wątek zamknięty Ostatni raz w Harnasiu byłam 8 lat temu- pamiętam, ze było smacznie. Nie...
~Kaka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 czerwca 2012

Dla Mnie Najlepsza wątek zamknięty A dla mnie osobiście Harnaś jest najlepszy. Często bywam w Zakopanem i...
~Pitter
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

Sylwester jeden poważny minus wątek zamknięty Impreza ogólnie dobra, posiłki i gorące i zimne naprawdę dobre , kawa ,...
~Endrju
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 stycznia 2012

dziekujemy za wspaniale wesele :) ! wątek zamknięty w Harnasiu 17.09.2011 odbylo sie nasze wesele. bylo przecudowanie :))...
~K&K
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

Gratulacje wątek zamknięty Uroczyste przyjecie zorganizowane z okazji zlotych godow naszych rodzicow...
~Gosc
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2011

WIELKA PORAŻKA wątek zamknięty Dzisiaj korzystaliśmy po raz pierwszy i stanowczo nie polecamy. Po pierwsze...
~Hanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2011

rozczarowanie wątek zamknięty Pierwszy raz byłam w Harnasiu kilka lat temu. Na tamte czasy lokal wydawal...
~aga k
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

Bardzo nastrojowy lokal wątek zamknięty Spędziliśmy tam Walentynki razem z narzeczonym. Było cudownie. Lokal bardzo...
~Ewa i Adrian
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

Ania - opinia wątek zamknięty Miało być nastrojowo, na góralską nutę, pysznie i sielsko. A rozpoczeło sie...
~Ania
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
100

postów

79

wątków

do góry