Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dziekuje za piekny wieczor. wątek zamknięty Oblusga mila, wystroj wnetrza stylow. Jedzenie przepyszne. Polecam kazdemu,...
~Vincent
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 września 2008

Byłem i polecam wątek zamknięty Byłem tam z rodzicami. Jedzenie pyszne, obsługa miła i cierpliwa. Polecam!
~Szymon
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 września 2008

POLECAM!!! wątek zamknięty Super restauracja :) Jedzenie znakomite, obsługa też :) Gorąco polecam,...
~hudys
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 września 2008

Wspaniala restauracja wątek zamknięty Zostałem obsłużony w sposób szybki i perfekcyjny, wystrój lokalu przypadł...
~Bezel
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 września 2008

Polecam wątek zamknięty Naprawdę polecam na wypad ze znajomymi idealna. Cisza spokój ogólnie...
~ZadowolonyZobsługi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 września 2008

Pyszne wątek zamknięty Bardzo pyszne jedzonko
~Qj
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 września 2008

Pierwsza liga! wątek zamknięty Trzy dni temu byłem z dziewczyną na kolacji. Co prawda trochę zapłaciłem za...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 września 2008

Okropność!!! wątek zamknięty Miejsce urokliwe. Obsługa bardzo wolna, czekaliśmy na zamówienie bardzo...
~F Bajorek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 września 2008

Niedzielny obiad - super wątek zamknięty Jakiś czas temu byliśmy z rodziną na niedzielnym obiedzie, i jesteśmy...
~Sopocianka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 września 2008

porażka wątek zamknięty ceny b. wysokie,skalkulowane oddzielnie dla mięsa, dodatków i surówek,...
~morda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2008

obsługa - dramat wątek zamknięty Byliśmy po raz kolejny ze znajomymi z Portugalii. Niestety tym razem obsługa...
~jago10
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2008

Wesele wątek zamknięty Swietny lokal na wesele i nie tylko.
~Mags
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2008

Polecam wątek zamknięty Jestem ze Śląska, mimo to każdorazowo kiedy odwiedzam Trójmiasto korzystam z...
~Piotr Mazur
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 lutego 2008

Zdziwienie wątek zamknięty Zdziwiła mnie opinia konsumenta podpisanego pieróg. Otóż, nie klient jest dla...
~Zbójnik
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 stycznia 2008

Mazur Piotr - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Jedzenie zdecydowanie inne niż w...
~Mazur Piotr
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 września 2007

bez rewelacji wątek zamknięty jedzenie dobre, ale nie przesadnie dobre, kucharz nie spelnia zyczen gosci,...
~gosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2007

Wesele w Harnasiu:))polecam!! wątek zamknięty Miejsce na wesele-rewelka;)Estetyczny wygląd sali. Nieprzesadzony w...
~Kasia &Ziemowit
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 lipca 2007

porażka wątek zamknięty jakiś czas temu wubraliśmy się ze znajomymi na wspólny obiadek - padło na...
~jacek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2007

:))) BARDZO POLECAM wszystkim wątek zamknięty Jedzenie ciekawe, choć osobą na niewłaściwym miejscu jest pan Mariusz, który...
~smakoszka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
100

postów

79

wątków

do góry