Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
John - opinia Drogo, zmieniają się księgowe, właścicielka zajęta nowymi klientami. Ogólnie...
~John
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 kwietnia 2023

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Fachowo,szybko i rzeczowo.Super kompetentni ludzie na poziomie.Szczerze polecam.
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 marca 2022

Maciej L - opinia wątek zamknięty Zawsze wszystko na czas. Pani opiekunka do spraw ksiegowych bardzo dokładna i...
~Maciej L
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 marca 2021

iwona - opinia wątek zamknięty Kancelarię wyszukałam z wielu ofert na rynku. Spodobała mi się otwartość i...
~iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 marca 2021

Magdalena Z - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi tego biura. Pani Żaneta jako właściciel...
~Magdalena Z
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lutego 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Przenieśliśmy pełną księgowość do Pani Żanety Hejne w sierpniu po tym jak US...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2020

Tomek - opinia wątek zamknięty Pełna energii, zaangażowania a przede wszystkim profesjonalizmu prezes oraz...
~Tomek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 maja 2020

Księgowość na najwyższym poziomie wątek zamknięty Wszystko dokładnie, na czas, perfekcjonizm na najwyższym poziomie a w dodatku...
~Janna P.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, pomimo faktu iż kancelaria posiada wielu klientów to...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Ok wątek zamknięty Zawsze wszystko na czas i w przyjaznej atmosferze. Jak o coś poproszę to...
~Darek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry