Helios Alfa Centrum

Kina

Gdańsk, Kołobrzeska 41C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
super ceny, klimat ale... wątek zamknięty ...byłem ostatnio na kilkunastu filmach i zauważyłem ,że wyświetlany film...
~Michał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2010

Staruszkowie :) wątek zamknięty Wybrałem się dzisiaj po raz kolejny z małżonką do kina Helios, jesteśmy...
~Kinoman
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 marca 2010

Brak informacji na stronie internetowej wątek zamknięty Nie znalazłam na stronie internetowej informacji dotyczącej ograniczeń...
~Ewa Czajka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lutego 2010

kierownictwo kina wątek zamknięty do tej pory byłam zadowolona z oferty Heliosa na Kołobrzeskiej jednak wczoraj...
~Kinga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 listopada 2009

polecam wątek zamknięty bardzo mila obsluga, zawsze pomagaja gdy jest jakis problem, dobre ceny czego...
~Paweł
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2009

latające butelki wątek zamknięty zawsze bardzo lubiłam ten kinoplex , do dzis... wybrałam sie na seans 2012,...
~Agata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 listopada 2009

polecam wszystkim! wątek zamknięty tanio, wygodnie, czysto, przyjemnie i nowocześnie ;-)
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 listopada 2009

BRAK KLIMATYZACJI! wątek zamknięty Na seansie dnia 18.07. 2009 o 18.45 na sali numer 2 nie było klimatyzacji....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 lipca 2009

... wątek zamknięty Nie mają nic dla singli! :-(
~Tomek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 lipca 2009

Polecam wątek zamknięty Kino jest ok. Chodze czesto, mam tez zwyczaj rezerwowania biletow - unikam w...
~Anna K.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 marca 2009

odwolane seanse wątek zamknięty W dniu dzisiejszym wybraliśmy sie z Małżonką na wybrany film Oszukana....
~Piotr B
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 marca 2009

dobre kino...świetne filmy wątek zamknięty moje ulubione kino ...odwiedzam je raz w tygodniu ;d gdyby jeszcze ceny...
~Paulina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 marca 2009

czy ONi coś sobie z tego robią? wątek zamknięty 1 - brudno 2 - śmierdzi popcornem(albo stary albo klima nawala albo...
~raider
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 lutego 2009

PO RAZ KOLEJNY TO SAMO wątek zamknięty ZAMOWILEM BILETY TELEFONICZNIE 2SZT/NIE DLA CALEJ WYCIECZKI/PO DOPCHANIU Z...
~JULI i lesz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 lutego 2009

Nikt nie odbiera wątek zamknięty telefonu na rezerwację biletu
~Zk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 lutego 2009

Ochrona do kitu!!! wątek zamknięty Wybrałem się z dziewczyną na seans o 22.45 "Idealny facet..." byliśmy...
~Kam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 lutego 2009

zdzierusy wątek zamknięty seans na 23 00 pelna sala a oni wyl.klimatyzacje zaduch totalny nie mozna...
~bonaQa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 stycznia 2009

kinoman - opinia wątek zamknięty czy opinie osók korzystających z seansów nie przemawiajają za tym ,ze trzeba...
~kinoman
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 stycznia 2009

Ola - opinia wątek zamknięty czekałam na film z 40 min.. bo była awaria.. byłam tam ze szkoła, obsługa...
~Ola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 listopada 2008

skandal! wątek zamknięty W nocy z piątku na sobotę, 31.10./01.11. br., brałam udział w maratonie...
~Kinomanka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
87

postów

63

wątków

do góry