Widok

Hmm

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny złożyłam wniosek na pierwsze dziecko kilka dni temu.. kiedy można się spodziewać decyzji? Wrzesień? Październik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Złożyłam wniosek 16 lipca przez bank (1 dziecko) decyzja 27 sierpnia -Gdynia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A wiecie może jak to wygląda,gdy mąż pracuje za granicą. Złożyłam wniosek na dwójkę dzieci 3.07 ,19.07 dostałam maila, że muszę złożyć dodatkową ankietę do urzędu Marszałkowskiego, tak też zrobiłam. Nie mam żadnej informacji. Podobno na decyzję w takiej sytuacji czeka się ok 1,5 roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Racja. Poczytaj o tym wątki na tym forum. Sporo rodziców czeka na kasę po 2 lata i więcej. To są często straszne problemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ,hej.
Ja złożyłam wniosek 1.07,później 8.07 musiałam podpisać deklarację gdzie chcę by mi przelewali to 500-nie na konto.7.08 byłam złożyć wniosek o pielęgnacyjne więc zapytałam co z 500+,pani najpierw stwierdziła ,że mają 3 miesiące,ale nie dało jej to spokoju,poszła sprawdzić i poinformowała mnie,że wszystko jest ok,ale wypłaty póki co brak,ani w lipcu ani w sierpniu.Inne świadczenia były tak jak zawsze.Wiec ciężko powiedzieć,na maila dostałam tylko potwierdzenia.Tylko jak to się ma do info z ich strony,że wnioski lipcowe rozpatrywane są systematycznie,sierpniowe mają byc do końca sierpnia i tak dalej :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (34 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

Nie mam ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych (19 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś również dostrzegł u siebie taki problem? Dodam,że z tabletek nie zrezygnuje bo...

do góry