Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bajeczka o Unii dla niegrzecznych dzieci 13 lat temu pewien mężczyzna zaręczył się z pewną kobietą. On - silny, zawsze...
~baba jaga
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 31 maja 2003

Szukam pracy!!! Uczciwy,wesoły,pracowity,zdrowy,zadbany,grzeczny 18-latek podejmie prace w...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 31 maja 2003

Halo Poszukujemy perkusisty z własnym sprzętem do zespołu heavy metalowego. Próby...
~Ichał
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 9 czerwca 2003

graficy/rysownicy poszukiwani poszukujemy grafików/rysowników do pisma literackiego z 3miasta. pismo...
~mwww
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 9 czerwca 2003

IRLANDIA - porśba Witajcie. Założyłem prywatne forum na stronach gazety o IRLANDII. Oto adres:...
~wyspiarze
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 3 czerwca 2003

Kurs Prawa jazdy Mam zapytanie czy zna ktos jakas dobra firme, przeprowadzajaca kurs na...
~VoyTEC
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 2 czerwca 2003

WARSZTATY Z LITERATURY W INTERNECIE cześć, chciałbymz organizowac duże warsztaty z literatury (ogólnie...
~mwww
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 25 maja 2003

KOCHAJĄCY MYŚLEĆ,CIEKAWI ŚWIATA, Ludzie o Filozoficznym Duchu - ODEZWIJCIE SIĘ Tak, studiuję sobie w tym Gdańsku, miejscu o co nie miara bogatej...
Free Mind
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 1 maja 2003

Zdjęcie osiedla Olimp w TVN Meteo W konkursie "Widok z mojego okna" w stacji TVN Meteo startuje zdjęcie z tęczą...
~notman
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 23 maja 2003

SIEĆ OSIEDLOWA PRZYMORZA Jak chcecie mieć stałe łacze i osiedlówke na PRZYMORZU radze - MIROnet...
~Anonimous
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 28 grudnia 2002

UWAGA!!! KRADZIONY LAPTOP Dziś w nocy , z mojego domu w Gdańśku, skradziono laptopa HP OmniBook XE3...
~Dudi
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2003

szukam info o chelmie, help pliz Bardzo potrzebuje jakichkolwiek informacji o Chełmie. Mam na srode napisac...
~bizqp
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2003

spojnia
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2003

ZLOT 3M capri&taunus&grania& i inne WITAM PADŁĄ PROPOZYCJA ZORGANIZOWANIA SPOTKANIA (ale rym) PRZED S(P)(T)RING...
~SKUN
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2003

TRÓJMIASTO PRZECIWKO WOJNIE! Kolejny cotygodniowy przemarsz TRÓJMIASTO PRZECIWKO WOJNIE!. Zróbcie...
~RSA
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2003

Barter: Kto z Trójmiasta zechce zaopiekować się psem i kotem? Kto z Trójmiasta zechce zaopiekować się moim sympatycznym psem i kotem u...
~W potrzebie
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2003

Poszukujemy webmastera ! Poszukujemy odpowiedzialną osobę do stworzenia trojmiejskiego serwisu...
~balc
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 31 marca 2003

meczyk z Węgrami hej kibice(cki):) Też myślicie, że z Węgrami sobie poradzimy? Szkoda, że jest...
~Ramion
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 marca 2003

Wymiana plików (gry,filmy...) Witam Szukam osób chętnych do wymiany filmów, gier etc. "po kablu". Może...
~pepe
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 marca 2003

Taternictwo,wspinaczka, speleologia Niedługo w naszym klubie SKTJ (sopocki klub taternictwa jaskiniowego)...
~aga
5

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 19 stycznia 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
8013

postów

2427

wątków

do góry