Widok

Hokeiści MH Automatyki postawili się liderowi. W niedzielę mecz w Tychach

Opinie do artykułu: Hokeiści MH Automatyki postawili się liderowi. W niedzielę mecz w Tychach.

Hokeiści MH Automatyki przegrali w hali "Olivia" z Tauronem GKS KH Katowice 1:2 (0:2, 1:0, 0:0). Liderowi PHL do wygranej w Gdańsku wystarczyły dwie bramki zdobyte w pierwszych 4 minutach spotkania. Im dalej w mecz, tym lepiej grali gospodarze, ale mimo ambitnej postawy, nie zdołali doprowadzić choćby do dogrywki. W niedzielę o godz. 17 podopieczni trenera Marka Ziętary zagrają na wyjeździe z GKS Tychy.

popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wiesz półgłówku co oznacza słowo -pogrom ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda, ale taki jest hokej. Nadal wierzę w szóste miejsce.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

plh ustawiana pod buka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Głupku, gdyby tak było to Katowice by dziś przegrały.
Zresztą trzeba było obejrzeć mecz, walka na noże a ten o ustawkach.
A idź pan w ...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

anty bolo

gościu co tak hejtujesz gdański sport żużel hockej
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie hejtuje oceniam obiektywnie...

gościu było w plecy czy nie było co ty palisz ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Hej bolec stolec czy jak ci tam wyprostowales juz banany!

anty bolo

myślę żebyś podał kontakt do siebie a kilka osób tobie wyjeśni naczym polega sport w gda

Szkoda 1 tercji...

później było już dobrze. Na tle takiej drużyny jak Katowice wyglądaliśmy w miarę dobrze w 2 i 3 tercji. Fajnie zagrał Steber, ciągnął grę. Wyróżniłbym również Marca. 1 bramka na konto Witka. Mało brakło abyśmy mieli przynajmniej dogrywkę. Cieszy mnie przede wszystkim, że widać walkę i wolę zwycięstwa w każdym meczu. Dobry mecz Panowie!
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1

Steber gdyby nie robił wiatru tylko strzelał to byśmy wygrali
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

fakt, tak jakby bał się odpalić na bramę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre dwie tercje. Walczyli do końca ale niestety zawazyly pierwsze 4 min. Szkoda.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda pierwszej tercji.

Co by było gdyby... ale taki jest sport. Szczerze mówiąc po pierwszej tercji nie myślałem, ze się odbiją. Tak czy siak brawa za walkę. A w niedziele postawić się w grodzie piwnym.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwsza tercja tragiczna, ale potem mega walka i szacun za to. Wynik na styk - trochę więcej szczęścia i kto wie jakby to się skończyło. Wielka szkoda tej niewbitej bramy Stebera pod koniec trzeciej... pusta brama, wystarczyło uderzyć w gumę i byłaby dogrywka... Ale trudno - trzeba wygrywać następne. I tak jest dobrze - w poprzednim sezonie pierwszy mecz z Gieksą przegrany 8:1 na wyjeździe... a u siebie w domu 6:1... a w tym 2:0 a teraz 2:1... i jakby te strzały w końcówce wpadły to nawet dogrywka wisiala. Powodzenia!

Nie mamy co narzekac, mamy walecznych chlopakow, mecz dobry, emocje czego chciec wiecej. Czekajmy cierpliwie jeszcze bedziemy sie cieszczyc z wygranych.

czego chcieć więcej?

może trochę więcej punktów by się przydało jednak

Masz racje poczekajmy na mecze ze srodkiem tabeli

Dajcie sppkój z takim grajkiem

Chalupa to drewno. Żadne wzmocnienie. Bo niby w czym był lepszy od Dolnego czy Kantora? A zagraniczny powinien ciągnąc gre i się być lepszy od naszych. Spodziwałem się czegoś lepszego jak logo lotosa ppjawiło się na hali. Wolę oglądać naszych młodych jak Bolek niż takiego hościa jak Chalupa.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 20

Drewno powiadasz pan?
Toś chyba mało oglądał, a więcej marudził.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobry grajek. Być może nie mamy kasy ma lepszego. Kantor jak zwykle słabo. Za wolno, kilka razy przekłada krążek i zanim podejmie decyzje juz krążka nie ma albo strzał zablokowany. Moze zamiast lanserki u barbera to przydałoby sie troche potrenować indywidualnie .... widać ze Wrobel wraca do formy

2 sezony temu Kantor parę ładnych bramek walnął z klepy z niebieskiej.
A teraz nie wiem, zapomniał jak to się robi???
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dolny z całym szacunkiem to jeszcze musi się dużo nauczyć. Na razie to najgorszy obrońca.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

gdyby

nasze chłopaki nie narobiły w portki w pierwszych pięciu minutach na widok Goliata z Katowic to by było bardzo, bardzo, bardzo dobrze
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

#48 Kamil Dolny, zjedź.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 16

Podpisz się, bohaterze.

Trzeba przyznać że Kamil jest jeszcze za słaby na ten poziom. Natomiast jeżeli ma 50% genów ojca to spokojnie poczekam na jego klepy z niebieskiej. Pozdrawiam tate i jego pamiętne bomby z niebieskiej :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na pewno jest od ojca szybszy, bo Krzysiek to raczej za pomnik na niebieskiej robił. Owszem, jak mu dobrze podali to umiał strzelić, ale to się rzadko zdarzało.

Początek meczu fatalny, później już coraz lepiej. Ale...

...skuteczność i jeszcze raz skuteczność!
To samo co ostatnio w NT. Sytuacje mamy 100%. ale ich nie strzelamy. A punkty uciekają.
Znów porażka JEDNĄ bramką.
Szkoda.

Chalupa potencjał ma, spokój, przegląd pola, podania w tempo, strzał. Gdyby to zależało ode mnie to dostałby kontrakt na sezon.
Ale potrzebujemy jeszcze skutecznego napastnika, który jak ma setkę to ją wykorzysta a nie wali w bramkarza. Skąd go wziąć?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pisalem juz ze poznac dobrego gracza mozna po mocnym rywalu. Pierwsza tercja Chalupy slaba, kara w takim momencie... i ta strata w pierwszej tercji.... 2 następne juz bez jakis razacych bledow. Zobaczymy jak nastepne. Co do napastinka, jestem podobnego zdania. Stasiewicz jeszcze za mlody i trzeba nam kogos do 2 formacji.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Te oceny kibiców to jakiś pic na wodę...

Gramy wyrównany bój z liderem tabeli, a tu średnia ocen wychodzi ledwo 3.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo Szymon - powołany do kadry na turniej EIHC (co prawda jako rezerwowy, ale zawsze!).
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jego skuteczność pokazuje, czemu jest tylko rezerwowym.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Naprawdę? Kibic z Gdańska pisze takie komentarze zamiast wspierać naszych i cieszyć się, że ktokolwiek dostał powołanie? Dla przykładu.. Marzec 9 pkt póki co, a nasz były zawodnik Goscinski 3 pkt. I jaka jest różnica? Jeden gra w "mistrzu polski" A drugi "tylko" w Stoczni.

Fajnie by było jakby zagrał w Gdańsku przed własna publicznością
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę że zagra chociaż w jednym meczu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super wiadomość, należy się Szymonowi. Mega progres !!!