Home Asset

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 4/201

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra Jedowska - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z pomocy pani Bogumiły Latochy i jestem bardzo zadowolona. Nie...
~Aleksandra Jedowska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lipca 2021

Tomasz Cychylik - opinia wątek zamknięty pełen profesjonalizm Pana Łukasza kontakt otrzymałem z polecenia i także będę...
~Tomasz Cychylik
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 lipca 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Szukaliśmy z żoną oferty mieszkania na rynku pierwotnym w trójmieście. Ofert...
~Piotr
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lipca 2021

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Jesteśmy pod wrażeniem dużej profesjonalnosci pana Przemka oraz jego szybkiej...
~Elżbieta
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Irena Ciesielska - opinia wątek zamknięty Agencja , którą reprezentuje Pan Przemysław Pańczyk- doradca ds.nieruchomości...
~Irena Ciesielska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 czerwca 2021

Ewa Helena - opinia wątek zamknięty Za posrednictwem Pana Michala Ferstena zakupilismy dzialke budowlana....
~Ewa Helena
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 czerwca 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście i spełnienie oczekiwań klienta. Pomoc i dbałość o...
~Ola
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2021

Piotr Dąbrowski - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra współpraca, profesjonalność, pomoc i osobiste zaangażowanie przy...
~Piotr Dąbrowski
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2021

Andrzej Cichocki - opinia wątek zamknięty Miło, szybko i z sukcesem. Dobry kontakt.
~Andrzej Cichocki
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2021

Ewa Dąbrowa - opinia wątek zamknięty Transakcja sprzedaży działki budowlanej odbyła się szokujące bylyskawicznie...
~Ewa Dąbrowa
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2021

Krzysztof Jankowski - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa w wykonaniu Pani Sylwii Orzechowskiej. Szybko,...
~Krzysztof Jankowski
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2021

Olga - opinia wątek zamknięty Długo opierałam się przed zaangażowaniem biura nieruchomości w sprzedaż...
~Olga
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2021

Izabela - opinia wątek zamknięty Pani Monika Rogalewska wykazała się pełnym profesjonalizmem w sprzedaży...
~Izabela
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Adam Mądrzejewski Gdańsk Brzeźno - opinia wątek zamknięty Pan Michał Fersten jest profesjonalistą w każdym calu. Doskonale zna...
~Adam Mądrzejewski Gdańsk Brzeźno
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lutego 2021

Sławek - opinia wątek zamknięty Miałem okazję współpracować z panem Mateuszem. Jest młodym uśmiechniętym,...
~Sławek
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 grudnia 2020

Hanna - opinia wątek zamknięty Profesjonalna, fachowa obsługa. Agent był zawsze dostępny, przystępnym...
~Hanna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lutego 2021

Zdzisław - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę z Panem Michałem Ferstenem. W ciągu 6 miesięcy pomógł mi...
~Zdzisław
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lutego 2021

Jacek - opinia wątek zamknięty Fachowość , kultura, sprawność . Jednym słowem perfekcja
~Jacek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lutego 2021

M&B - opinia wątek zamknięty Za pośrednictwem Pana Michała Ferstena zakupiliśmy działkę budowlaną....
~M&B
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lutego 2021

Maria - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa klienta, miła i owocna współpraca z panem Przemysławem...
~Maria
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry