Home Asset

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 4/201

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecamy wątek zamknięty Profesjonalne podejście pana Piotra Struczyńskiego sprawiło, że czuliśmy się...
~Marcin Duszyński
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Dziękuje bardzo Pani Żanecie Śliwowskiej za bezcenną pomoc, ogromne...
~W. Gryk
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

P. Sebastian Wielgus wątek zamknięty Podziękowania dla P. Sebastiana za pomoc przy sprzedaży mieszkania....
~Karolina
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Polecam współpracę z Panią Marią wątek zamknięty Skorzystałam z biura Home Asset. Naszym pośrednikiem przy wynajmie lokalu...
~Jadwiga Kordalski
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

Polecam - zakup, doradztwo i wykończenie mieszkania z Homeasset wątek zamknięty Chciałbym wraz z małżonką jeszcze raz podziękować Pani Katarzynie...
~Maciej
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

opinia p.małgorzata sobczak wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim wspolprace z panią Małgorzata Sobczak. Pełen...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Pomoc w wynajęciu mieszkania wątek zamknięty Polecam firmę Home Asset wszystkim chcącym wynająć swoje mieszkania....
~Krystian
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

opinia wątek zamknięty Sprzedażą naszego mieszkania zajmowała się Pani Małgosia Sobczak....
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2015

Home Asset wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam tę agencję. Jestem bardzo zadowolony zarówno z...
~Wienio
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

kupno mieszkania wątek zamknięty Polecam wspólpracę z Pania Małgorzatą Sobczak,która od samego poczatku...
~danuta Jędrej
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Pan Rafał Antoszewski wątek zamknięty Profesjonalny, dyspozycyjny, posiadający dobrą intuicję, a przy okazji...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Super obsługa wątek zamknięty Miałam przyjemność skorzystać z biura nieruchomości .Pani Małgorzata Sobczak...
~aneta2923
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

Przemily Panie Adrianie Augustyniak wątek zamknięty Mamy przyjemnosc skorzystac z Biura Nieruchomnosci.Panie Adrianie okazal sie...
~Wanda Halvarsson
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 czerwca 2015

Doskonały doradca pani Małgosia sobczak wątek zamknięty Witam chcę szczególnie podziekować za profesjonalne podejście do...
~Emilia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

polecam kompetencje i profesjonalizm wątek zamknięty Polecam kompetencje, profesjonalim i skuczność działania zespołu Home Asset....
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lipca 2015

Kupno nieruchomości wątek zamknięty Wszystkie nasze sprawy związane z proponowaną inwestycją zostały załatwione...
~Maciek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 czerwca 2015

Magdalena - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę z Panem Rafałem Antoszewskim, który od samego początku...
~Magdalena
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Weronika - opinia wątek zamknięty Świetna firma, zajmująca się klientem w sposób profesjonalny. Jeśli ktoś jest...
~Weronika
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Opinia wątek zamknięty Pan Rafał Antoszewski to uosobienie profesjonalizmu w pełnym tego słowa...
~Grażyna Ossowska
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Alicja - opinia wątek zamknięty W pełni usatysfakcjonowana obslugą, merytoryczne podejście do świdczonych...
~Alicja
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry