Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fotografia na najwyższym poziomie wątek zamknięty Kontakt do Pani Malwiny znalazłam w internecie czytając opinie i muszę...
~Renata
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 czerwca 2018

Bez wachania polecam!!! wątek zamknięty Namiar do Malwiny dostalam z polecenia i byl to jeden z tych kontaktow...
~Joanna K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Profesjonalna i miła obsługa! wątek zamknięty Do tej pory raz skorzystałam z usług Pani Malwiny i na pewno to początek...
~Monika Barszcz ProFair Nieruchom
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Fotograf artysta wątek zamknięty Bardzo dziékujé Pani Malwinie za wykonanie sesji fotograficznej mojego...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2017

Profesjonalnie z indywiudalnym podjeściem. wątek zamknięty Z Panią Malwiną współpracujemy ponad dwa lata i nie zamierzamy zmieniać...
~starnawska.pl Nieruchomości
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Polecam! Profesjonalne zdjęcia wątek zamknięty Polecam Panią Malwinę ze względu na profesjonalne i kompleksowe podejście do...
~Bartek Suprun
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Pani Malwina zna się na rzeczy wątek zamknięty Z Panią Malwiną zrealizowaliśmy kilka już projektów. Przygotowywaliśmy...
~Rafał Zalewski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Szybki termin realizacji, super zdjęcia wątek zamknięty Kontakt do Pani Malwiny dostałem z polecenia i usłyszałem takie słowa:...
~Remik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Profesjonalnie i z zaangażowaniem. wątek zamknięty Pani Malwina jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Sesja...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry