Widok

Hordy dzików z małymi

Czy też macie już dość hordy dzików? Po godzinie 18 na Borowieckiej w stronę lasu i w samym lesie nie idzie się od nich odpedzić. Od jakiś 2 tygodni z hordą małych dzików biegają w okół domów i niczego się nie boją, nie robi na nich wrażenia dźwięk silników , widok światła z lamp ani obecność ludzi. Czekać tylko jak komuś się coś stanie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10
To TY wszedleś na ich teren. Nie wiesz, że dziki żyją w lesie?Po co budowałeś dom w lesie?
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 12

Dziki to problem całego Banina, który trzeba rozwiązać. Twoja odpowiedź jest na poziomie Gimnazjalisty "inteligencie".
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11
Anonim, ależ Ty inteligentny po ojcu?? Życzę Ci, aby wspomniane dziki zrobiły Ci z du...ska " jesień średniowiecza" polmozgu. Straż leśna powinna zająć się sprawą. W Baninie ogrom dzików to nie tylko Wodnika czy Borowiecka, ale też Lodowa, Tuchmska i wiele innych.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ty jesteś coś lepszy filozofie? To jest forum a nie Straż Leśna? I kto tu jest połmózgiem? Dzik tobie już pewnie zrobił taką "jesień średniowiecza " z grubego du...pasa skoro CIĘ tak nosi.Forum pozwala każdemu się wypowiedzieć. Nie każdy myśli tak jak. Nie wyzywaj, bo to brzydko. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Anonim du...niu pewnie jeszcze dokarmianie odynce?? Pozbycie się dzikow powininno być jednym z priorytetów gminy, bo niedługo będzie strach dziecko do szkoły wysłać. Na Mazurskie też plaga.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

To dziki, drogi, czy woda mają być priorytetem? Zdecydujcie się.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pierwszy krok do pozbycia się dzików to zabezpieczenie swoich śmietników.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziki mi ryją naturalną łąkę pod domem, nie interesują się śmietnikiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam miałem w zeszłym roku spotkanie z dzikami. Ale łowczy z koła łowieckiego poinformował mnie, że miałem zwidy, ponieważ dziki bliżej jak 100m do domu nie podejdą. A legowisko pod thują 5m od budynku to sam sobie wykopałem, żeby dziki oczernić. Taki poziom rozmowy. A i odstrzelić nie można, bo jeszcze mają mięsa mało. Ludzkie życie nie ważne, ważne żeby kiełbasę było z czego ukręcić...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

wszystkiego sie boja , wszystko przeszkadza. Sam jestes dzik !!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

olaboga w lesie się nie można opędzić od dzików!! a nie dziwią cię drzewa w lesie? skąd ich tam tyle? skandal!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dziki się za jakiś czas skończą bo ASF ciągle nie opanowane i jak jest w Warszawie to czemu miałoby ominąć Banino to tylko kwestia czasu i nie będzie ani jednego dzika w Polsce. Wiec pstrykajcie zdjecia, pokazujące dzieciom bo juz niedługo wszystkie padną same
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

One niestety były tu pierwsze... Nawet zanim postawiliście swoje wille. Nie spodziewały się, że hordy miastowych, uciekinierów z Mazur i Lubelskiego zamieszkują w ich lesie. Dziki bardziej boją się ludzi jeśli się im nie dokucza. Musicie to zgłosić. Straż Leśna szybciej wam pomoże jak Gmina
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

wille? szeregi paskudne
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

No właśnie... i to z tektury ;-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

A co wy tu robicie baniniaki ? Czego szukacie na forum ? Stara nie daje i sie nudzimy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Nie nudzimy tylko oświecamy nieoświeconych.Nam stara za chwilę da, a Ty niestety sam będziesz się produkował :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krzysio, ale błysnęłeś? Niekoniecznie dziwi dzik w lesie czy drzewo w lesie, ale dziki chodzące wokół domów w ogromnych hordach przemieszczające się w dzień i zupełnie nie bojące się na pewno dziwią, a co bardziej krzysio nawet martwią, bo o ile krzysio piesek na smyczy z właścicielem nie martwi o tyle amstafy,pitbulle czy owczarki biegające samopas bez kagańcow to krzysio mogą martwić, ba mogą nawet krzysio krzywdę zrobić. Czy to Gdańsk Matemblewo,Niedzwiednik,Oliwa czy gdynia Krawiny,Dąbrowa czy też Banino zamieszkiwane krzysio są nie tylko przez dziki, ale rówznież przez ludzi, którzy krzysio płaca podatki (ogromne niektórzy)i mają prawo krzysio czuć się bezpiecznie. Tak więc krzysio widzisz jakby to Ci powiedziec życie ludzkie jest "troszkę" więcej warte niż świnki,dziczki czy króliczki krzysio. Pamiętaj,że Ziemie pod domek Gmina sprzedała krzysio ludziom nie dzikom i musi dbać krzysio o ich bezpieczeńswto.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

a ja się pytam gdzie jest Zdzisiek?! Nasze lokalne antidotum na wszystko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja się pytam ❓ kto normalny kupuje dom w lesie wśród dzików wiedząc, że one tam mieszkają i inne zwierzaki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

czyli w trójmieście brak ludzi normalnych? Pochlebia mi to. Dziki spokojnie spacerują po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Spokojnie po głównych ulicach Gdańska, czy Gdyni. Incydentalnie są odławiane i wywożone, ale generalnie często wracają. W Baninie widywane notorycznie na Pszennej, Księżycowej, a więc na ulicach, które z lasem mają niewiele wspólnego. Zwierzęta dzikie w naturze mają to, że się szwędają, nie zważając na granice administracyjne, lub też rodzaje użytków gruntowych z ewidencji gruntów. Czy to naprawdę jest dla Ciebie szokiem?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie są jeże, ślimaki i wróble, mam ich już dość! ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hordy dzików z kierownicami powozów dzień w dzień jak bestie wupuszczone z knieji pędzą nie zważając co mają przed sobą. Mam już ich dość!;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam taką propozycję - skoro dziki wyszły z lasu do nas, to my zróbmy im na złość i w drugą stronę! Do ich lasu będziemy się zapuszczać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale który las to ich? Bo część jest prywatnych, a część Lasów Państwowych, Ale te państwowe to pewnie zaraz wytną i gdzie się chcesz zapuszczać? Pójść to bym poszedł ale gdzie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie, nie mamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ech baniniaki wy mnie chyba nigdy nie przestaniecie rozśmieszać :) Tak se czytam co Wy tu piszecie i jak piszecie do siebie,to się zastanawiam kto jest bardziej dziki , czy Baniniaki,czy dziki, normalnie niektórzy jak dzikusy i proszę mi tu nie obrażać dzików :) No dziki,to faktycznie się czasami zachowują jak "warcholstwo " i nie są zbyt rozmowne ,zresztą jak ludzie czasami .Ale powiem wam,że żaden dzik mi jeszcze nic złego nie zrobił,ani złego słowa nie powiedział, a człowieki i owszem. Czasami jak spotykam dziki,(albo inne zwierzęta )zagadam co tam słychać i jak samopoczucie ,ale czasami szybko ja idę swoją drogą,albo one :) Dajcie już spokój z tymi dzikami,one mają dość swoich problemów,a to z mysliwymi,ASFem i innymi pierdołami.

P.s A tak na marginesie,to powiadają że jest ciepło jak od 200 lat nie bylo,więc korzystacie z tej radosnej aury i już nieprzejmujcie się dzikami,bo one też się wami nie przejmują :) :) :)

Pozdrawiam uśmiechnięty Zdzisek
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry